Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg ennyire eltprzult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire eltprzult a nornalis kapcsolatoknak a kepe?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, es amit nap mint nap latok az szamomra nagyon meglepo.

En ugy erzem hogy egy kapcsolat az ugy kapcsolat ha van bizaom, szeretet szerelem, oszinteseg stb.. termeszetesen koztem es a parom kozott is vannak kpnfliktusok, de a 2 kozos evunk alatt egyszer sem szakitottunk, hisz szeretjuk egymast, inkabb leultunk es ha kellett 10x osszevesztunk mire 11edikre megtudtuk oldani a problemat.

Ezt egy mai fiatal kapcsolatban nem latom.. csak azt veszem eszre hogy egyik pillanatban meg egyutt, a masikban meg mar egy kis vita miatt szetmentek, majd egy het mulva ismet jarnak, es ezt igy sorba.

Aztan a huseg.. egyre tobben csaljak meg egymast, es ezt nem csak szexualitasban latni..

Folyamatosan mozognak kprulottem olyan fiuk lanyok akiknek parjuk van, de hagyjak hogy agyon puszilgassak oket, vavy a lanyok hogy fogdossak a fenekuket, melluket.. en lany vagyok, de a paromon kivul nem hagynam masnak, szamomra az a termeszetes ha o fpgdos, ha o puszil, o csokol.. egyszeruen nem ertem, hogy ket olyan fiatal, akiknek van parjuk, azok egymassal enyelegnek nap mint nap iskolaban, delutan meg a nojuket, pasijukat csokoljak? Hogy tudjak ezt megtenni?

Nagyom sokan mennek bele 1-1kapcsolatba ugy hogy nem szerelmesek, talan ezert ? De akkor azoknak a kapcsolatoknak meg mi ertelme van?

Sokszor csak.hallom, hogy ugy megdugtak meg ugy valakit, es hogy ok onnantol kezdve jarnak.

Ennyire mas lett a vilag?

A legtobbszor mar a nok hivjak a fiukat el valahova, ok mennek a szeker utan.. a fiuk mar nem nagyon udvarolnak, nem kedveskednek..

Biztos hogy regen is volt hogy bantalmaztak egymast a parok, de en ugy erzem hogy ez nagyon elfajult.. a hiradoban mast nem hallani hogy hogy feltekenysegbol megverte, leszurta, vagy a feltekenysegen tul is ugyanaez a sorrend, megspekelve a megeroszakolassal..

Na a bulik.. jo, nyilvan kell, n vetem meg a szorakozast, de az miota jo hogy valaki heti 7bol3napon seg*reszegre issza magat, aztan beb*szva azt se tudja hogy hol van, akarki azt csinal vele amit akar, sokszor ezt latjak megoldasnak.ahelyett hogy szembrneznek a problemakkal, es levivnank azt a bizonyos parbajt, hisz elobb vagy udobb de ugyis utoler mnket, viszont a nagysaga egyre csal no..

Az iskola.. buknak, egyesek egymas hegyen hatan, mi lesz veluk a jovoben? Az a baj, hogy a papir szamitani fog, de igy hogy fognak leerettsegouni? Hogy fogjak tudni elevegezni az iskolat ha nem erdekli oket, sz*rnak bele az egeszbe, egyszeruen nem torodnek a jovojukkel.

En tudom, hogy fiatalok vagyunk, elni kell amig lehet, de akozben ugy erzem, hogy a jpvpnket is meg kell alapozni.

Termeszetesen vannak kivezelek, oket meg lenezik.. streber,puhany es meg sorolhatnank. Miert ?

Csufoljuk egymast, pedig a szavaknak sulya van, nem is kicsi.. kover, csontvaz, k*csog, hulye,idiota, barom, marha es sorolhatnank.

Sokan el sem tudjak kepzelni hogy ezek a szavak meg a legerosebbeket is megringatja egy ido utan lelkileg.

Miert n tudjuk egymast ugy elfogadni, ahohy van? Hisz o is ember, mint mi..

Annyi kerses kavarog bennem, mara mar ezek a normalis dolgok?

Kivancsi vagyok, hogy ki hogy latja a temakat, ki mit erez.



2015. febr. 11. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hülyék közt így megy, aki általános iskolában jól tanul az középiskolás éveit már elitgimiben hülyéktől teljesen elszeparáltan töltheti.


Pl. budapesti Szenti István Gimnáziumban volt 4,8 feletti is egy teljes évfolyam érettségi átlaga ( [link]

2015. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezt azert cafolnam..

Mindig is jo tanulo voltam, de en soha nem akartamgimibe menni, nekem nem volt szimpatikus, ugy hogy szakkozepbe jarok. Az atlagom mindig 4 felett van, most fel evfor peldaul 4,4 volt.

2015. febr. 11. 12:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Illetve nyilvan szakkozepbol is ismerek kiveteleket aki nem ilyen, es van gimis ismeros is, ugyanugy vannak ott is hasonlo stilusu emberek, szemelyek, ezz nem iskolatol fugg.
2015. febr. 11. 12:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd a pesti külvárosi átlag gimik és legjobb szakközepek lehetnek kb. egy szinten, ezek emberállományának minősége egy elitgimijéhez nem is hasonlítható.


4,4-es átlag az nagyon gyenge ott, ahol az osztályátlag 4,7-4,8, és ugyebár teljesen más szintű teljesítményt is várnak el a két helyen. Érettséginél azonos az elvárás, elitgimik jobb osztályai 4,9 feletti átlaggal érettségiznek.


Amíg nem voltál ilyen elitgimiben egy napot se, addig elképzelésed sem lehet arról, hogy oda mennyivel minőségibb diákok járnak, mint az egyszerűbb középiskolákba.

2015. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki mennyire minosegi, az szerintem nem ettol fugg.

Ismetlen, van olyan szakkozepes ismerosom, aki igy el, amit leirtam, es van az ellentete is.

A gimis ismerosoknel is szinten van ez, es van az is.

Ennyire nem lehet altalanositani, ezt embere valogatja.

Ezen a pesti dolgon nevettem, merbar teny hogy most pestre jarok be, de a tavaji evben meg mas varosban tanultam, az orszag masik vegen, es szinten az a tapasztalatom, hogy nagyon vegyesek a diakok, szinten van ilyen tipusu, es olyan tipusu is.

A 4,4es atlagom az ugy ennyi, hogy egy kpnyvet elo se veszek, szoval nyugodtan elmehetnek gimibe, akar meg a draga elitgimibe is, csak epp minden nap elo kene vennem a konyveket, csak kicsit kene megeroltetnem magam, de engem nem erdekel, nem vonz.

Voltam mar gimiben, ismerek gimis diakpt, en ezt tapasztaltam.

Lehet hogy te nem ezt latod, en igen.

De a kerdesem nem erre iranyult, arra vagyok kivancsi hogy amit latok, az miert van, miert valtpznak ilyen iranyba az emberek.

Termeszetesen kivetelek vannak, termeszetesen lehet hogy van 1-1 olyan gimi es szakkozep amit te irtal.

2015. febr. 11. 14:00
 6/12 anonim válasza:

Bennem is teljesen ugyanezek a kérdések fogalmazódnak meg nap mint nap és senkitől nem kapok rá választ.. Elég sokszor elgondolkoztam már azon is hogy más is ezen töri a fejét vagy csak én? De mivel látom hogy téged is érdekel akkor megnyugodtam. Egyébként nem olyan régen volt egy "randiféleségem" ahol a fiú elmondta hogy eddig minden barátnője megcsalta 2-3 nap elteltével vagy volt olyan aki 1-2 hétig bírta(pedig a srác nem csúnya) és így eléggé kiábrándultam..hogy miért kezdenek olyannal járni akit egyáltalán nem is szeretnek?

17/l

2015. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, és szerintem sokan elgondolkoznak még ezeken a dolgokon, de valahogy mégsem jönnek..

Az elég durva, hogy mindenki így átvágta.. számomra ez érthetetlen.

De vajon valaha is kapunk ezekre választ, vagy egyszerűen csak ez lesz az elfogadott, a normális?

2015. febr. 12. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:

17 éves sirámai: "Ezek a mai fiatalok! Bezzeg a mi időnkben...!"

Amúgy igazad van, kérdező, ezt 56 évesen megerősíthetem. Tenni azonban sem te, sem én nem tudunk ellene. Ez dől a médiából, elértéktelenedik a szex elsilányulnak az érzelmek. A lányoknak tökük nőtt, a fiúk meg nem találják a sajátjukat. Áldom a szerencsémet, hogy az én csemetéim mind 30 körül kullognak, és elkerülték a mai kor átkait.

2015. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A válasz továbbra is a liberalizmus, cionizmus és bűvköre.
2015. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, en is ezt erzem. Oszinten szolva, ugy erzem hogy a mai fiatalok mar nem olyan boldogok, vagy legalabbis mar nem az nyujtja a boldogsagot, mint regen..

Egyebkent egy masik dolog, a telefon.

Ugy latom ez se a legjobb, allandoan azon lognak.. es itt most nem arra ertem, hogy na nagyon unatkoznak es bujjak a faceboom-ot, hanem arrol, hogy ha elmennek egy buliba, programra, ott is a relefon log a kezukben.. igy mi ertelme a kikapcsolodasnak?

Mi elmentunk egy hetre nyaralni a parommal es a csaladjaval, az egy het alatt 3x volt a kezemben a telefon, akkor is csak annyira hogy felhivtam edesanyamat, hogy hogy telnek a napok, es vele miujsag. Na meg fenykepezni :D

Nem neteztem, nem jatszottam.. inkabb kartyazunk, tarsasozunk, hegyet maszunk, varat, varost es kastelyokat nezunk, strandra, aqaparkba megyunk es sorolhatnam.

2015. febr. 12. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!