Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakinek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek hogy a tanárjával összejött vagy csak kalandoztak, titkos viszonyt folytatott?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogy történt meg? Ki kezdeményezett? Mennyi volt a korkülönbség? Honnan vetted észre hogy tetszel a tanárnak? Azérf kérdezem mert van egy tanárom aki nagyon tetszik nem birom kiverni a fejemből (ő 34) én (19) .állandóan mélyen a szemebe néz van mikor csinálom a feladatott és látom hogy néz .eg reggelente mikor kávézok bejön a suliba mosolyog és mondta az egyik ottani portás hogy mikor nem vagyok ott nem mosolyog. Azt mondta az abportás hogy tetszem neki és ő elég jól ismeri már avtanárt. 18/L
2015. ápr. 1. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok bocsi a végén elirtam :/
2015. ápr. 1. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
iGEN TETSZEL NEKI LÉPHETSZ IS
2015. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Léphetsz, csak óvatosan, mert ha neadjaisten valahogy nagyon félreértelmezted a jeleket, akkor nagyon kellemetlen lehet utána mindkettőtöknek. (Mondjuk ez attól függ, ha gimis vagy, gondolom most végzel, akkor erre a két hónapra már tök mindegy, mi lesz, de pl egyetemen már más a helyzet...) :)
2015. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már kijártam a középsulit :) ez ilyen felnőtt képzés :)
2015. ápr. 2. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy titkos viszony, főleg tanárral nagyon megterhelő lelkileg.. Mi rengeteget mosolyogtunk egymásra, beszélgettünk szinte bármiről, nevettünk. Igaz nálunk tényleg hatalmas korkülönbség volt, de nagyon jól megértettük egymást, rajongtunk egymásért az elejétől kezdve. Igazából ő kezdeményezett, elhívott vacsorázni. Onnantól kezdve már jöttek maguktól a dolgok.. Ha bele akarsz egy ilyenbe menni jól gondold meg. Amíg a diákja vagy titkolóznod kell, szinte az utcán sem mehetsz vele végig, mert bárki megláthat titeket. Várd meg amíg végzel, utána már titkolózás nélkül lehettek együtt. :)
2015. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én utolsó évben ismertem meg egy tanárt, aki konkrétan engem sosem tanított, csak az iskolámban volt helyettes fél évig. A kérdéseidre válaszolva:

1. Egyszer beszélgettünk egy egész délutánon keresztül és nagyon jól éreztük magunkat. Utána én hívtam el kávézni, tehát mondhatjuk, hogy én kezdeményeztem.


2. 8 év korkülönbség (én 19, ő 27)


3. Onnan vettem észre, hogy bejövök neki, ahogy a szemembe nézett, és, ahogy bánt velem, kissé zavartan és félénken.


Később aztán elmondta, hogy én is tetszettem neki, még azelőtt, hogy beszélgettünk volna, de nem mert kezdeményezni, mert nem tudta, hogy reagálnék. Aztán sokat kávéztunk, én meg elmondtam neki, hogy tetszik, ő is ugyanezt mondta, de mivel nem akartunk bajt, megvártuk azt a 2 hónapot, hogy leérettségizzek, addig alig mert megcsókolni. :) Érettségi után persze szép lassan felvállaltuk egymást, hivatalosan is kezdtünk járni, és soha egyetlen egy megjegyzést se kaptunk, mert mindenki úgy tudta, hogy az érettségi után jöttünk össze.


Remélem segített, hogy leírtam. Sok sikert!

24 N

2015. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedüllálóként simán van esélyetek
2015. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!