Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas de flörtölget velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas de flörtölget velem?

Figyelt kérdés

Most váltottam munkát egy hónapja kb.Nagyon rendes mindenki egy étteremben dolgozok.

Viszont a főszakácson nem igen tudok elmenni. Azt tudom hogy házas van két gyereke,igaz már nem kicsik. Először nem vettem úgy észre semmit,csak hogy kedves,mosolyog.

Utána már néha néha hozzámért, vállam kezem..Utána megemlitette hogy szexi vagyok,és hogy ezt ne felejtsem el..A múltkor magától elkezdte mesélni,hogy milyen rossz már a házassága, és h úgynézki egyik megy balra másik jobbra.

Nálam 9 évvel idősebb én 26 leszek ,ő 35.


2015. ápr. 1. 22:33
 1/7 CptTomato ***** válasza:

Mi a kérdés?


Igen flörtölget.

2015. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz! Attól, hogy ő azt mondja, sz.a.r a házassága, az még nem jelent semmit.

Meg akar fektetni. Ez biztos. A többi a már nem annyira. Rajtad múlik. Te mit akarsz?

2015. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De most akkor ő arra hajt h bármi legyen köztünk? Ennek ellenére hogy ott a család.

Hát én alapjába véve egy mosolygós lány vagyok,de mostmár lehet nem fogok rá mosolyogni. Mert nem akarom adni alá a lovat.Nem mondom hogy rossz pasi, de család stb.

2015. ápr. 1. 22:38
 4/7 CptTomato ***** válasza:
Ha bármi alatt szexet értesz ...igen , bármi megtörténhet, ha hagyod.
2015. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy azt mondta h nem jó a házassága, az semmit sem jelent. Lehet pont ezért mondta hogy biztasson kicsit.Nem tudom.
2015. ápr. 1. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Azért mondja. Ha tényleg nem lenne jó, nem mondogatná, rágódna rajta.

Szerintem épp csak hullám völgyben vannak, rád meg fel állt neki. Ha eléggé férfias lenne, rendesen rákérdezne a dolgokra.

2015. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem is bánom hogy nem kérdez rá semmire, mert kicsit kellemetlenül érezném magam.

Egy hogy közös a munkahelyünk,ebből amúgy sem sülne ki semmi jó ha bármi történne.

A másik meg amit írtam is, családja van.

De az sem megoldás, ha rá se nézek, vagy nem beszélek vele. Volt egy pillanat amikor elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha... De aztán gyors el is szállt a gondolat..

2015. ápr. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!