Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parfümöt vagy karórát vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parfümöt vagy karórát vegyek a páromnak?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk párommal, és húsvétkor találkozunk, de nem tudom eldönteni, hogy karórát vagy parfümöt vegyek neki ajándékba. Órája még nincs, parfümöket is szeretni, de mégsem tudom mit vegyek neki.

Fiúnak kell vennem ajándékot.



2015. ápr. 2. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Órának jobban örülne talán.Csak az ízlését el kell találni.
2015. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az órának jobban örülnék.
2015. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem tök mindegy... azt fogja látni, h gondoltál rá.
2015. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy melyiket veszed neki most... A legközelebbi alaklomkor meg add neki a másik ajándékot, és meg van oldva.
2015. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az óra megmarad és hasznos is. Szerintem az jobb.
2015. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Karora. A parfum egy ido utan elfogy, az ora viszont, ha jo(bb) minosegu akkor eleg sokaig megmarad.
2015. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit szánsz rá. Egy normálisabb karóra 30 ezernél kezdődik. Parfüm azért jóval olcsóbb.

Ráadásul ez csak húsvét, nem karácsony:D

2015. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Karót.
2015. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis meghallgattam tanácsotokat és a karóra mellett döntöttem. Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek.
2015. ápr. 2. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!