Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom beleszólni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom beleszólni abba, hogy a párom hogy beszél a húgával?

Figyelt kérdés
A barátom nehezen tolerálja a kamasz húga hisztijeit. Sajnálom néha a lányt, hogy úgy morog vele, mivel én is hisztis kamasz voltam, tudom, hogy kéne megpróbálni beszélni a kiscsajjal. Van jogom tanácsokat osztogatni a páromnak, hogy a saját tesóját hogy kezelje? Úgy sajnálom a lányt, hogy nem jó a kapcsolata a bátyjával.
2015. jan. 27. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélhetnél vele, abból még sosem lett baja senkinek, az ő családja valamennyire a tiéd is, én legalábbis így vagyok a barátnőm családjával.

Ez szerintem még nem meríti ki a beleszólás fogalmát egyébként :P

2015. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Van jogod rászólni a párodra és elmondani hogy ez nem kóseŕ
2015. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Abba van jogod beleszólni, hogy ha lehet, ne beszéljen vele így a jelenlétedben, mert ez téged zavar, viszont életvezetési tanácsokkal ellátni, na az más kérdés. Legalábbis engem nagyon idegesített, mikor az exem beleszólt abba, hogy mégis hogyan beszélek a barátaimmal/tesóimmal/szüleimmel. Értem, hogy máshoz szokott hozzá, de ehhez semmi köze. Viszont megegyeztünk abban, hogy mikor itt van, picit megpróbálom kontrollálni magam. Esetleg megpróbálkozhatnál azzal, hogy ha te jobban kezelnéd, akkor majd te megoldod. Ezért még talán hálás is lenne.
2015. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogod tanácsokat osztogatni. Soha senkinek. Kivétel, ha megkérdeznek. Esetleg elmondhatod a párodnak, hogy ha szeretné szívesen elmondod neki, hogy amikor Te akkora voltál mint a húga mi esett volna jól, hogy tudtak volna úgy hozzád szólni, hogy oda is figyelj. Persze az Te voltál, de hátha a húga is hasonlóra vágyik. Ha reagál rá lehet, hogy meg is fogadja a -remélhetőleg jó- tanácsaidat. Ha nem akkor ne erőltesd, esetleg annyit mondj neki, hogy ha meggondolta magát szívesen segítsz neki bármikor.
2015. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!