Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzük vissza az exet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzük vissza az exet?

Figyelt kérdés

2 év kapcsolat után végülis ő mondta ki, hogy vége, de én kezdeményeztem a dolgot. Sokszor bizonytalan voltam, hogy vele akarok-e lenni, de mikor kimondta, hogy legyen vége, azt hittem megfulladok. Azóta eltelt lassan 1,5 hónap, és még mindig vele akarok lenni.

A furcsa a dologban, hogy minden nap beszélünk, ha én nem keresem, akkor keres ő. Minden héten találkozunk legalább 2-szer. Sajnos/nem sajnos, van úgy, hogy le is fekszünk egymással...ezt én kezdeményezem, de nem sokáig kell próbálkozni.

Azt mondja, már nem szerelmes belém, és hogy nem illünk össze. De azt is mondja, hogy nagyon jól érzi velem magát minden tekintetben. Nem akarja, vagy fél újrakezdeni...Mit kellene tennem?

L/21



2015. ápr. 2. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit, a pacáknak minden bizonnyal te csak dugópajtásnak vagy jó, ellenkező esetben már rég a pasid lenne. Vszínű, hogy előbb-utóbb még így is ki fogja rakni a szűrödet, ha talál egy olyan lányt, akibe őszintén szerelmes lesz.


Jobb lenne, ha te zárnád le vele végleg ezt az egészet, a saját érdekedben.

2015. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan azt mondaná nekem valaki,hogy nem szerelmes már belém,meg nem illünk össze,lezárnám a kapcsolatot.
2015. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én szeretem, és tudom, hogy miért érzi azt amit...és szeretnék rajta változtatni.
2015. ápr. 2. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Istenem!Te aztàn 1in1 az a nõ vagy,akit kitesznek az ajtón aztàn vissza màszol az ablakon! Szép! Míg nem talàl màsikat jóvagy neki szexre...ennyi a lényeg! Csak Te gondolsz màst erröl a kapcsolatról!Meddig alàzkodol még?!
2015. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te nem akarom és nem is tudom elengedni. Ehhez kérek segítséget, nem oltást...
2015. ápr. 2. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elengedni, az egy dolog, az valahol érthető, ha érzelmileg kötődsz valakihez. De ha nem is akarod, akkor nem értem, miért vársz egyéttérző választ. Ez már fanatizmus, csak magadat alázod meg. Én azt mondom, hogy lépj tovább. De ha nem, akkor ne panaszkodj, hogy megaláznak, te választottad ezt az életkörülményt, senki sem kényszerített rá. A te életed, te vagy a felelős érte.
2015. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!