Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvasta valaki közületek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasta valaki közületek a Hogyan szerezzük vissza az exünket c. könyvet?

Figyelt kérdés

Nekem nincs pénzem megrendelni még netem sincs most is könyvtárban vagyok... Kérlekszépen titeket valaki írja le hogy mik a legfontosabb taktikák, és hogy mikor van egyáltalán esélye a dolognak... Borzasztó rosszul érzem magam és fogalmam sincs mit tegyek :'(

egy kétségbeesett 19 éves lány...


2010. jún. 7. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ha nem szeret már, akkor ne is erőlködj.

De most komolyan. Miért lett az exed? Gondolj mindig erre.

Ha meg szeret még és úgy gondolod lenne esélyed nála, akkor meg könyv nélkül is sikerül.

Ne pár ostoba oldaltól várd a segítséget szerintem. Én nem olvastam, nem is fogom. De valószínű nincs sok alapja és mivel minden kapcsolat más és más, így értelmes tanácsot sem tudna adni.

2010. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok? :(
2010. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nem egy idösebb hapsi volt a dolgokban?
2010. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondta szeret még de a szerelem elmúlt. 50 km választ(ott) el minket, és sok volt az ostoba félreértés -> durcázások, besértődések.. és azt mondta nem szeret már úgy mint az elején.
2010. jún. 7. 19:11
 5/5 NoaNam válasza:
Nálunk is ez volt a probléma, a sok durci, meg hasonló de soha nem mondta, hogy nem szeretne már úgyan úgy, pedig próbáltam ki szedni belőle. Ha van kedved róla beszélni (nekem is az a tervem, hogy vissza szerzem) akkor írj, hátha tudunk egymásnak segíteni. 😄
febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!