Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek joga van tudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek joga van tudni a másiknak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt is, nőktől, férfiaktól egyaránt (de főleg nőktől), hogy nyugodtan szexeljenek szabadon, fűvel-fával-lóval-bokorral mert azt csinálnak amit akarnak és a múltjukhoz semmi köze nincs a leendő barátjának/barátnőjének, valamint ahhoz sem, hogy hány partnerrel voltak eddig és ahhoz sem, hogy milyen extrémebb dolgokat próbáltak eddig ki.


Ez szerintetek is így van, hogy csinálhatsz bármit és azt meg sem kell említened a későbbiekben mert magánügy?


Mi a véleményetek erről?


Én úgy gondolom csak azok szokták ezt az eszmét hangoztatni akik tudják, hogy van rejtegetnivalójuk és nem merik felvállalni magukat, miközben épp az ellenkezőjét hirdetik, miszerint vagy büszkék rá vagy szóra sem érdemes.



2015. ápr. 2. 20:23
1 2
 11/14 omba ***** válasza:

Kérdező, a 9-es azt írta, hogy olyan feltevésre alapozod a kérdést, ami nem valós.


Az ember nem azért él így, vagy úgy, hogy majd később ki tudja magyarázni.

Azért, mert akkor éppen az tűnik helyesnek. Akkor is, ha 1-2-10 év múlva tán nem túl büszke rá, vagy megbánja.

2015. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"A barátnőmről kiderült egy számomra súlyos dolog. Ti erre hogy reagálnátok?

Kiderült, hogy még mikor nem jártunk az előtt jóval , volt valami dolga egy nős emberrel."


Na most ezzel mit lehet kezdeni????

Valami dolga... jóval azelőtt, - és akkor?

2015. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11#

Igen és, ha mondjuk megbánta akkor már joga van eltitkolni úgy mintha meg sem történt volna?

Könnyű azt mondani, hogy ez meg az már a múlt, ennyi erővel a bűnözők is érvelhetnének ezzel a tárgyaláson.

Én azért szeretném tudni, hogy milyen múltja volt a partneremnek szexuális téren is. Ha már össze akarom kötni vele az életem akkor nem fogom a homokba dugni a fejem és úgy tenni mintha a múlt meg sem történt volna ezért nem számít.


Továbbra sem értem azt mi is az a bizonytalan állítás amiről beszéltek.

2015. ápr. 9. 13:31
 14/14 omba ***** válasza:

Az állítás:

"Sokszor olvastam már itt is, nőktől, férfiaktól egyaránt (de főleg nőktől), hogy nyugodtan szexeljenek szabadon, fűvel-fával-lóval-bokorral mert azt csinálnak amit akarnak "


Ilyet szerintem nemigen tesz fel itt se máshol se... lehet, hogy így él - én se hiszem, hogy ez tipikus.


A legtöbb párkapcsolatban, amiben voltam, meg amit ismerek, szóba szokott ez kerülni, ha valaki titkolja, az tényleg nem egészséges, de az se, ha valaki ezen kiakad.

2015. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!