Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok: melyik lesz boldogabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: melyik lesz boldogabb kapcsolat? Ahol a fiú átlagos külsejű és odavan a szépségedért (is) vagy ahol a pasi jobban néz ki és te vagy fülig beleesve?

Figyelt kérdés

Én az elsőt választottam, a jelleme és a hozzáállása miatt. A szerelem meg úgyis kialakul, elvégre kedvelem nagyon.

Pár csaj leoltott hogy miért? A másik helyesebb. OK. Belezúgtam de ez nem szerelem. Emberileg meg a másik poros nyomába se ér.

(És hiszem hogy többek közt az eltérő külső miatt mások ennyire emberileg).


Tartós, komoly kapcsolatot akarok.


Ugye hogy azzal lehet aki rajong értem?



2015. ápr. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nekem midnig az első jön össze kapcsolatra...Egyszer kirpbóálnék már egy olyat, ahol teljesen odavagyok a másikért és megőrülök a gondolattól is, hogy elhagyhat.
2015. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, az elsővel. A másodikat is ki kell próbálni, hogy tudd milyen, de hosszabb távon az első a nyerő. Sokkal jobban megbecsül téged és érezteti lépten-nyomon, hogy te kellesz neki. 23/N
2015. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Tartós, komoly kapcsolatot akarok.

Ugye hogy azzal lehet aki rajong értem?"


Hát, szerintem egy tartós, komoly kapcsolathoz inkább az kell(sok más dologgal együtt, persze), hogy mindketten egyaránt 'rajongjatok' egymásért. Node, ha azt érzed, hogy bele tudnál szeretni és Ő is viszonozza azt(sőt, Ő már most úgy érez, tehát akkor ha te tudod ezt viszonozni:) ) akkor jól döntöttél.

És az külön jó, hogy beláttad, hogy a másik fiúba csak belezúgtál a külső adottságai miatt, de az nem szerelem.

2015. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a másodikat választanám akkor már ha csak ez a kettő van, pont nem érdekelne egy olyan férfi rajongása akit én nem szeretek és nem is tetszik.

És nem hiszem, hogy a külsőn múlna, ki milyen ember.

2015. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan opció nincs, h a pasi a személyiségemért van oda? Szerintem az az igazi, a szépség ugyanis múlandó, nem lehet rá kapcsolatot alapozni.
2015. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom marhára értékelte a "szépfiú", hogy a külseje alapján ítélted meg...
2017. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!