Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom múlt péntek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom múlt péntek óta nagyon megváltozott! Hogy lehetne visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Nem tudunk minden héten találkozni - nem jó ez így, de ideiglenes. Minden nap beszéltünk eddig. Olyan helyzetekben is felhívott, mint repülőtérről az utolsó kaputól, minden honnan! Nagyon extrém helyzetekben is.

Volt egy párszor, amikor nem volt nálam a telefon vagy valami miatt nem tudtam felvenni (dolgoztam, stb).

Pénteken volt egy olyan, hogy nem vettem fel, de félre értette a szitut. Azóta NAGYON megváltozott! Ugyanúgy keresem, ő meg 1. nem keres 2. alig válaszol. Szerintem nagyon félre értette.

Fel akartam hívni ma, hogy megbeszéljük a következő találkozót.

Csak tegnap volt olyan nap, amikor nem beszéltünk.

Ma meg akartam vele beszélni, meg a következő találkozót meg úgy egyébként. 7 órája elérhetetlen (se face-en nem volt fenn, se viberen. A találkozót éppen most akartam vele megbeszélni.)

Tudom, mindenkinek van dolga, ez a mai biztosan olyan! Nem erről van szó, hanem már majdnem egy hete nagyon megváltozott a viselkedése! És amikor beszélni akarok vele erről - rá szántam magam -, akkor nem elérhető!

Érzem, hogy nagy a baj, mert nem ilyen szokott lenni!

Persze, holnap is fogom hívni.

Hogy lehetne ezt helyre hozni?

Tudom, sok pasi van még, de 1. nagyon szeretem 2. nem egy ilyenért akarom elveszíteni!


2015. ápr. 2. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ezért mondtam, hogy használj verziókövető rendszert
2015. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már kérdezted. :)
2015. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kívülállóként nézve: ennél sokkal komolyabb dolgok vannak (engem is csaltak már meg), viszont itt arról van szó, hogy ritkán tudunk találkozni (dolgozunk azon, hogy megoldjuk) és ilyenkor borzasztó sokat jelent egy telefonhívás, egy fénykép egy bármi. Nem akarom, hogy azt higgye már nem fontos nekem.
2015. ápr. 2. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Dr. Brown DeLoreanjével.
2015. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es: nagyon ki vagyok bukva, mert tehetetlennek érzem magam!

Amikor meg meg akarnám menteni a dolgot, akkor meg nem tudok vele beszélni.

2015. ápr. 2. 22:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Normális választ légyszi :(
2015. ápr. 2. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok választ kaptál már erre a kérdésre,de látom nem tudod őket kamatoztatni,mert még mindig ezen pörögsz.
2015. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem személyesen gyorsan túl fogtok ezen lendülni, ne aggódj!:)

Holnap csak elérhető lesz végre és megbeszélhettek egy találkozót.

2015. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!