Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék csak egy emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék csak egy emberrel kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött, hogy társkeresőre regisztráltam több emberrel ismerkedtem, több emberrel találkoztam, természetesen a szexre hajtó srácokat elhajtottam, komoly kapcsolat érdekelt, de valahogy ez hónapok után sem jött össze. Senki nem kérdezte meg tőlem, hogy lenne-e kedvem vele járni, vagy esetleg komolyabbra szintre juttatni a kapcsolatot, pedig csak ennyire lett volna szükségem, hogy minden addigi ismerkedést véglegesen lezárjak. Csak találkozások voltak, nem szexeltem velük, még csók sem! Ismerkedés, beszélgetés :) Ott tartok, hogy több fiúval is összejárok találkozni, de egyszerűen senki sem lép..Most akkor válasszak én, és kérdezzem meg tőle, hogy lenne-e kedvem járni?? 20/L
2015. ápr. 3. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Az egész ott kezdődött, hogy a nagyanyám három férfit temetett el, de ebből csak egy volt halott.
2015. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem adtál puncit, így jó hogy nem lép senki.

Manapság, a 21. században előbb dugunk aztán vagyunk kapcsolatban.

2015. ápr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 To7ka ***** válasza:

Szerintem ne. Ilyen pasikkal ne. Szeretnél komoly kapcsolatot valakivel, aki nem képes arra se, hogy egy randin átkaroljon, megcsókoljon, és éreztesse Veled, hogy őt akarod?

Ilyen tutyimutyi pasikra nem hiszem, hogy szükséged lenne. Személyesen is lehet ám ismerkedni, tessék szépen motiválni őket, és jelezni, hogy Te elvárod, hogy legyen férfi. Akár nekik is mondhatod, hátha...

De minden másban is ilyenek lesznek, az meg nem jó semmire..

2015. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha olyannal kezdenél aki nem csak a lyukat látja benned?
2015. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 ezt fent írtam is, hogyha valakit szex érdekelt, nem vagyok hülye észreveszem, és akkor ott vége. Akár a beszélgetés közben is. Elég az arckifejezés akkor is látszik... én látom azt ha valaki ismerkedni akar, meg azt is ha valaki ágyba akar vinni, csak valahogy pont olyan fiúkat hagytam a kiskosárba akik meg nyitni se mernek.
2015. ápr. 3. 01:08
 6/9 A kérdező kommentje:

#3-as köszönöm a válaszod, hasznosnak találtam.

Egyetértek veled, Talán én lennék túl erős egyéniség?, igaz a találkozók elején el is mondtam mindig, hogy szabályaim vannak amiket betartok. Első találkozókon nincs lakáson / autóban való találkozás. Csak így meg sikerült pont annyira félénk papucs pasikat megtartani :(

2015. ápr. 3. 01:13
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor bátorítsd valamelyiket akivel szívesen együtt lennél...


én voltam hasonló szituban, mármint egy "kis kosaras" fiú helyzetében...volt egy lány akinek amint megláttam a mosolyát tudtam, hogy meg akarom ismerni, több mint 1 év után akadtam nyomra, akkor mindent megtettem, hogy megismerjem aztán kevesebb mint 1 év alatt meghódítottam és amikor egyértelmű jelzéseket tett akkor ijedtem be, mondjuk én depressziós voltam és nem voltam biztos, hogy kész vagyok egy kapcsolatra...talán ha nem egyértelműen célozgatott volna hanem lassan közelítve közel engedett volna magához akkor mertem volna lépni...


szóval adj egy kis önbizalmat, de ne vedd el a kezdeményezés lehetőségét...először finoman :) aztán lehetsz konkrétabb, de el ne riaszd...lehet ott is van valami a háttérben...vagy csak simán fél...

2015. ápr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a társkeresővel van gond.

Fel fogod ismerni azt a férfit, akihez TARTOZOL, amikor a szemébe nézel. Járj nyitott szemmel :)

2015. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg egynek sem tetszettel igazan.
2015. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!