Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakított velem, utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított velem, utána miért érdeklődik még irántam?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt köztünk, nagyon megkedveltük egymást, majd egyszer közölte, hogy neki ez nem megy. Messze is vagyunk egymástól, fél a csalódástól. Szeret, de neki ez nem megy. Egy hét sem telt el, felhívott csak hogy megkérdezze miújság, hogy vagyok. Majd felhívott másnap is, utána is, utána is... Közbe kiderült, ő már össze is jött egy csajjal.

Akkor meg miért nem felejt már el és foglalkozik a kis barátnőjével, miért hívogat engem? Miért foglalkozik azzal, hogy én haragszom-e rá, hogy hogy vagyok?


2015. ápr. 3. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a saját lelkét akarja megnyugtatni,hogy nem haragszol rá,stb.Ne vedd fel neki a telefont ha már ott az új neki.
2015. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válasz egyszerű...mert lelkiismeret furdalása van. Ha találnál valakit helyette,akkor nyugodt szívvel tudna elengedni tudván azt, hogy nem vagy boldogtalan!!!

37F

2015. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lelkiismeret furdalása van...valószínű. Én azt érzem,mintha megbánta volna. Nem mondja ki, azt sem, hogy féltékeny, csak finoman célozgat rá. Lehet hülye vagyok, de szerintem úgy gondolta semmi komolyabbat nem akar, de megszeretett (most nem azt mondom hogy halálosan szerelmes lett) és erre ő nem igen számított, ezért vissza táncolt.
2015. ápr. 3. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
eselyes h az van amit irtal :)
2015. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként valószínűleg én azzal rontottam el a dolgot, hogy én nem mutattam ki neki az érzéseimet, vagy ha igen, nem sokat eleinte. Ő úgy ismert meg, hogy mindig szívtam a vérét, húztam az agyát. Ez tetszett meg neki bennem. Észre vette, hogy egyre jobban kezdem megszeretni. Ezért írtam, hogy megijedt, mert szerintem azt hitte megváltozok. Megszerettük egymást, de ezt nem akarta. A szakításnál annyira búcsúzkodott, hogy nagyon vigyázzak magamra, jó legyek, de amúgy meg majd úgy is fogunk beszélni, meg ilyen szövegek. Ezután ugye egy hét sem telt el, hivott minden nap. Azóta most megint semmi.


Most volt egy versenye. Sportoló, mindene a sport. Tudom mennyire fontos ez neki. Veszíteni valóm nincs alapon és kíváncsiságból én hülye elutaztam 150km-t a versenyére, persze ő ezt nem tudta. Észre vett, meglátott. Amikor vége lett a versenynek, én angolosan távoztam is. 5 perc sem telt el, felhívott. Annyira hallatszott a hangján, hogy örül is és hogy meg van lepődve, nem értette, hogy kerültem én oda. De mondta is, hogy nagyon örült neki, nem hitt a szemének, de kiakadt miért nem vártam meg, miért mentem el. Azt mondta, ha hazaér felhív. Persze nem hívott.


Én nem hívom, nem írok neki.

A versenyre elmentem, tudom, hogy ez neki sokat jelent. Most minden héten versenye lesz. Legszívesebben mindre mennék, de nem. Erre az egyre elmentem, azóta is csend van megint. Terveztem, hogy a következőre nem megyek, viszont egy üzenetet írok, hogy ügyes legyen, (mert most is elég rosszul szerepelt, viszont amikor meglátott belehúzott és nyert is) hagy higgye azt hogy megint ott vagyok, hátha megint nyer. Aztán az az utáni versenye itt lesz ahol én lakok, oda viszont megint kimennék. Érezze a törődést, de ezek után, hogy ő se keres, nem hiszem hogy lenne értelme.

2015. ápr. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!