Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindennap játszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindennap játszik?

Figyelt kérdés

24 éves làny vagyok.Fiúk félre ne értsetek,nem az a làny vagyok,hogy jaj a baratom jatszik es nem minden percbe velem vagy nem HP vagyok:D

8 hónapja vagyok vele,de nekem ez olyan mintha nem is kapcsolat lenne.

Ő nem dolgozik 8 hónapja én tartom el.

Reggeltől estik dolgozom, akkor nem izgat, hogy jatszik vagy nem!

De mikor haza megyek hozzàm sem szól mindennap ugyanaz.

Én lefekszem aludni és kész.Bàr ő jobban kivan fàradva mint én 12 óra műszak utân.

( ő mindig igergeti , hogy elmegy dolgozzni) de habi ő nem talâl albérletbe laktunk de nem bírtam egyedűl fizetni a lakàst, és az ételt.Most az anyukàjànàl vagyunk az ő szobajàba kel aludnunk a főldőn , mert sokan vannak, és nincs hely most pénzt gyűjtők ami nehéz itt, mert anyukàjànak kettőnkte 100.000 ft.kel adnom+ a kaja.

Tegnap kicsit mar betelt a pohar de en vagyok a hibas baratom szerint!

Csak annyi,h tényleg velem van a baj ?


2015. ápr. 3. 15:56
1 2
 11/19 MolotovPunk ***** válasza:
Utolsó válaszoló leírta teljesen jól.
2015. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 MolotovPunk ***** válasza:
Mármint 9/11-es válaszoló.
2015. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha most egy szemét mocsok féreg lennék, akkor azt mondanám,hogy hagyd ott a barátodat, és jöjjünk össze, dolgozom én is csak ketten lennénk a kis lakásomban, elférnénk kényelmesen :),de mivel,hogy nem vagyok egy mocsok, ezért azt mondom, hogy nyüstöld a barátodat,hogy menjen dolgozni, bármilyen munkát, legalább addig is kap valami apró pénzt, így már tud segíteni neked/nektek, már ha akar, közben tud keresni olyan állást ami megfelel neki, vagy jobban fizet.Persze ez csak egy tanács, nem muszáj megfogadni, meg nem is akarok belepofázni más életébe.
2015. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Anyuka miért kér 100k-t h eltartja a hülye gyerekét...???az a másik h padlón alszotok meg nyomorogtok??100k ért azért nem putriban kéne lakni...azaz kérdező már itt nem vagy 100as...a másik a párod miért nem dolgozik??megjegyzem énsem dolgoznék ha a párom milliókat keresne pedig férfi vagyok...de nálatok nincsenek milliók...de igazából itt a legnagyobb gond h a párod nem is akarja kompenzálni h eltartod...nem csinál semmit...legalább takarítana és egyéb házi munkák...az meg h nem is foglalkozik veled:-o ez nem párkapcsolat már bocs!hanem élősködés...vérszívó a marhán....
2015. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

azt még csak-csak megértem h magad után fizetsz anyóspajtásnak, de hogy még a saját önerőből életképtelen gyereke után is lehúzzon téged....felháborítő.


Én már abba sem mentem volna bele hogy odaköltözzünk. Költözzön ő, te meg kisebb albérletbe.

Nem tudom hol laktok, de halkan jegyzem meg, hogy 100 KHUF-ból már azért elég tisztességes albitkat lehet találni...

2015. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, 100 K-ból már nem kéne a földön aludni, az biztos :) Viccet félretéve, tényleg normális albit lehetne annyiért találni, de nekem van egy olyan érzésem, hogy a barátodnak esze ágban sincs dolgozni. Minek? "Itt vagyok anyuciékkal, van egy barátnőm, ő dolgozik rám, nekem nincs más dolgom, csak játszikálni, papikálni, és alukálni".
2015. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

8 hónapja tart ez??

Jó nagy hülye vagy h még vele vagy, már ne is haragudj.

2015. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jóég....
2015. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Zsolt 75 válasza:
100eFt+ kajáért a földön alszol??? Annyiért albérletben is lakhatnál.... Hagyd ott azt a férget, nem érdemes időt pazarolni rá. aki nyolc hónapja nem dolgozik, és nem is keres munkát, az nem fog megváltozni. Kényelmes neki ez a szitu, hogy te eltartod. Keress magadnak egy normális pasit.
2015. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!