Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 3 hónapja szakítottam a párommal, de azóta is mindennap eszembe jut, hiányzik?

Figyelt kérdés

Hiába foglalom le magam, reggel ő az első gondolatom és elalvás előtt az utolsó is. Pedig az eszem tudja, hogy valószínűleg ugyanúgy problémák lennének, ha újra megpróbálnánk. Egyébként ő volt az első barátom.

Más fiúk nem érdekelnek, őt keresem mindenkiben. Tudom az idő megoldja, de mikor? Éveket kell várnom, hogy más férfira potenciális partnerként tudjak tekinteni?

Folyton arra gondolok, ha talán újrakezdenénk máshogy lenne minden.


Mit tehetnék? Legyetek szívesek, adjatok tanácsot!


23/l



2014. dec. 29. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak problémák amit általában nem szakítással szokás megoldani.
2014. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom, hogy elhamarkodottan döntöttem és inkább menekültem a megoldás helyett...
2014. dec. 29. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérj tőle egy találkozót, és mondd el neki, hogy nagyon bánod, amit tettél, és... Tudod mit? Így, ahogy van, mondd el neki az érzéseidet iránta!


17/L

2014. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így, mint Te kérdező, ez egészen addig tart, amíg nem találsz mást, akit fogsz tudni szeretni.

Problémák mindenütt vannak, meg kell oldani őket inkább, a bugyuta emberek tanácsolják ilyenkor, hogy hagyd ott, lépj ki a kapcsolatból, keress mást. Az ilyenek valószínű sosem tudták mi az igazi szeretet, szerelem, csak egy látszat, felszínes kapcsolatokkal gazdagított életben tengődtek.

2014. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!