Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gázul viselkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gázul viselkedtem a szüleimmel szemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy fiú (egy évvel idősebb nálam), és egy idő óta már alakul köztünk valami, de sose tettünk pontot a dolog végére. Tegnap viszont elvitt valahova, és életem egyik leggyönyörübb élménye volt ez, szóval bennem már ott tudatosult, hogy most már komolyabbra kéne fordítani a dolgokat. Ezután hazamentünk hozzánk, a szüleim otthon voltak, csak névről ismerték a srácot (egy suliba járunk és régóta jóban vagyunk.) Bemutattam őket egymásnak, de csak névszerint, és ennyi. Aztán bezárkóztunk és átszexeltük az egész éjszakát...

Reggel indítottam azzal a szüleimnél, hogy akkor mi most együtt vagyunk,ez a szitu.

Szerintetek ez gáz volt így? Hogy így közöltem velük?

17L


2015. ápr. 3. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem akkora ribi,mint az en volt baratnom :D
2015. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minden fiatal bénáskodik ilyen téren is, ha a szüleid rendesek, megértik! Ők is voltak fiatalok, Ők is csajoztak/ pasiztak, szexeltek és ámen :D Lehet először elképedtek, de utána max. röhögtek egyet, ha nem befásultak :D Ha előbb mondod, hogy a barátod és utána szexeltek, akkor más lenne a nézőpont? Miért lenne r!banc? Tisztában vagy a fogalommal? Fűvel-fával... Ő meg csak egy emberrel! Mindenki szexel már ebben a korban 17 évesen, csak a nagyon fához rögzültek nyígnak és dobálóznak számukra olyan szavakkal, amiknek nincsenek tisztában a fogalmával :D Én először 19 évesen szexeltem, de soha nem ítéltem el senkit azért, mert 15 évesen adott az erotikának, nem néztem le és nem is ez határoz meg egy embert :)
2015. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
úgy látom szépen össze gyűltek itt a kur.vák... 17 évesen kefélni orrba szájba, aztán majd jön a kérdés ugye nem fogok elleni? stb...
2015. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól van már, dugulj el, vén trotty :D Érdekes, egyik barátnőm sem tett fel itt ilyen kérdést! Tudod miért teszik ezt ide fel? Mert ebben a korban jobban érdekli őket a téma és szeretnek, imádnak erről beszélni! És hogy miért érdekli őket fiatalkorban nagyon a szex annyira? Biológia könyvet tartottál már a kezedben? :D Ha egy kicsit utánanéznél és nem lennél ennyire bánat ember, akkor kicsit magadba néznél és nem lennél pont Te a tudatlan és vádaskodó! ;)
2015. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem r*banc a jó szó, ez tiszteletlen egy kicsit, hazaviszed jól szétkú.*rjátok az éjszakát (amit jobb esetben nem hallottak de tuti levágták) és reggel így odavágod nekik az infót..Hát nemtudom én nem így csináltam volna.
2015. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!