Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy gondolom kicsit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy gondolom kicsit nagyon idiotan viselkedtem, ezek utan kicsit gaznak erzem, hogy megkeressem, de muszaj, mert beszelnunk kell. Megkeressem?

Figyelt kérdés

A lenyeg, hogy amikor rakerdeztem a kapcsolatunkra, o azt mondta, higy ez nem tobb puszta szexkapcsolatnal. De nem igy indult, az elejen nem tisztaztuk ezt le, folyton randikra vitt, s rengeteg szepet hazudott. En meg szep lassan elhittem, s talan bele is szerettem.


Amikor ez kiderult nagyon merges lettem, be akartam fejezni, ezert bringaval elmentem a masik varosba, higy sEmelyesen mondjam meg neki, hogy vege, de aztan nem mertem felhivni. Aztan megis. Idokozben meglattam az eppen tavozo batyjat, akire azt hittem, hogy a baratom. Felhivtam a baratom, hogy otthon van e, o azt mondta igen, de en a fejehez vagtam, hogy nem, majd elindultam az en varosomba. Vegul vissza hozza, mert nagyon akartam beszelni vele.

Ebbol a beszelgetesbol nem lett semmi, csak szex, plusz en allandoan bogni akartam.


Aztan masnap kuldtem neki egy uzenetet, hogy mi is volt az igazi oka annak, hogy felkerestem, s en szeretem ot, de igy higy mindketten mast akarunk nehez lesz barmit is csinalni, es hogy o lat e jovot ebben a nyomorek kapcsolatban? A tobbit innen ra bizom.


Azota eltelt harom nap, munka utan mindig felhiv, hogy hogy vagyok meg egyebek, de en meg olyan kocsog es hideg vagyok vele...szoval idiota vagyok. De muszaj tisztaznom magam, csak ilyen viselkedes utan eg a pofam.


2014. szept. 22. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked saját magaddal van bajod. Felhív, érdeklődik irántad, te mégis szomorkodsz.
2014. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, magammal van bajom. Mert nem tudok hideg fejjel gondolkodni. Ha csak szexre kellek, akkor minek erdeklodik, torodik velem?
2014. szept. 22. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert így megadod neki a szexet, amire vágyik. Tudja, hogy mit kell tennie. Jó színész, és jó játékos. Sajnálom :/
2014. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős..nekünk is kapcsolatnak indult, vagyis ő azt mondta, azt szeretne, aztán szép lassan, hogy neki nincs ideje barátnőre, nem úgy gondol a kapcsolatunkra, ahogy én...ohh, hát kössz, ezt nem lehetett volna az elején? Mert lehet szexkapcsolat is, csak akkor úgy kell kezdeni is, hogy mindenki tudja, mi a szitu.

Jól teszed, hogy hideg vagy, én is azt teszem, érdekes, azóta van ideje rám írni munka közben is, eddig nem volt.

Jól mondja az utolsó, nagy játékosok az ilyen férfiak, nem szabad nekik hinni.

2014. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso sajnallak, hogy egy cipoben szerencsetlenkedunk :(
2014. szept. 22. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Köszönöm, de erősnek kell lenni! most, hogy nem keresem, naponta hív szinte, hogy menjek, na ahhoz kell erő, hogy nemet mondjak!!! Te is tedd ezt! Ha tényleg akar, majd komolyabbra veszi, ha nem, hát ennyi volt, nem éri meg bánkódni. Fel a fejjel
2014. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!