Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó ez az ítélkezés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez az ítélkezés? Nektek ebben mi a jó?

Figyelt kérdés

Akárhányszor itt leírom kommentben, hogy hány pasival volt dolgom, vagy hogy volt már szexkapcsolatom egyszerre két pasival (tehát nem voltunk együtt, ők is szexeltek mással is) akkor nincs olyan, hogy ne kapnám meg ott kommentben akár privátban, hogy "ugye tudod, hogy egy ri.banc vagy?"vagy nemes egyszerűséggel lek-rváznak.


Én nem tartom magamat annak, boldog vagyok az életemmel, büszke vagyok arra, hogy nem a társadalmi elvárások/ kettős mérce/mások véleménye szerint élem a szexuális életemet. Nem bántok meg ezzel senkit, barátomat még nem csaltam meg, ha volt (kivéve mikor nyitott kapcsolatom volt), nem mozdulok rá a barátnőim pasijaira stb, akkor mégis titeket (egyeseket) miért zavar, hogy egy számotokra vadidegen nő hogyan éli az életét?


23L


2015. ápr. 3. 20:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem zavar, azt csinálsz amit akarsz, felőlem kutyával is dughatsz. Azt javaslom ne törődj a becsmérlő kommentekkel, élj ahogy jónak látod.
2015. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
38%
Mert nekik nem sikerült es irigyek rád ;)
2015. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Azért zavar mert kiteregeti a magánéletét az adott vadidegen nő.
2015. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
29%
Én még nem kommenteltem ki ilyet senkinek,és ne akard,hogy te legyél az 1.!De nem kéne ilyen infokat másokkal megosztani.
2015. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Mert ez az oldal nem arról szól? :) Nyilván nem az utcán megyek oda idegenekhez, hogy elújságoljam nekik a tegnap esti kalandomat a pultos sráccal ...


De ha itt, az oldalon az a kérdés, hogy mennyi volt pl., akkor leírom.

2015. ápr. 3. 20:42
 6/39 anonim ***** válasza:
54%
Én meg büszke vagyok rá, hogy dobok egy nagy adag fekáliát arra, hogy neked mennyire rosszul esik, és kimondom a véleményem, hogy egy ribi vagy. Vagy netán a kettős mérce híve vagy? Ezen kellene elgondolkodnod.
2015. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy rosszul esik, mert idegenek véleménye cseppet sem nyom a latba, csak bosszantó.
2015. ápr. 3. 20:44
 8/39 anonim ***** válasza:
54%
Nekem teljesen mindegy, de büszkeségre nem ad okot, és kiélt leszel rövid időn belül, ami már az arcodon is megjelenik, akkor meg végképp letehetsz a büszkélkedésről. Inkább sajnálom az ilyeneket, nem ítélkezem.
2015. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

"De ha itt, az oldalon az a kérdés, hogy mennyi volt pl., akkor leírom."



De kit érdekel? Én a helyedben az oldalon se dicsekednék ezzel, mert az ilyesmi könnyűvérűségre vall. Ne csodálkozz ha ler.ibancoznak.

2015. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!