Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan az előítéletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan az előítéletek miatt nem lesz soha barátom?

Figyelt kérdés

Akkor sorolom:

- genetikailag vékony vagyok (de edzek, viszont sosem lesz belőlem Michelle Lewin...)

- néha szoktam szolizni, de alapból kreol bőröm van

- anyum műkörmös, így bár műkörmöm nincs, mindig ki van festve

- Imádom a szoknyákat, legszívesebben télen-nyáron azokban járnék (igen, rövideket is hordok), és vásárolni is nagyon szeretek

- Minden reggel sminkelek (halvány bronzos szemhéjpúder szájfénnyel vagy tus valami élénk rúzzsal)



Az emberek egy ilyen lányt egyből hülye 3,14csának nézik, meg beképzelt plázabarbienak, pedig én nem ilyen vagyok. Belsőleg sajnos nagyon félénk, csendes, visszahúzódó vagyok, még sosem volt barátom (tehát csók se, meg "egyebek" sem), egyik hobbim az olvasás és az írás, és bár a sulis tanulást utálom, a nyelvtanulás az egyik kedvenc tevékenységem. Ja, és mielőtt valaki ezzel jönne: Egyáltalán nem a pénzes, 10/10-es fiúkat keresem.



2015. márc. 24. 14:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
De lesz. Egyébként hány éves vagy?
2015. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%

Majd én leszek a barátod.

Írj ha átgondoltad. ;)

2015. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
KÉP
2015. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Interferencia ***** válasza:
Még fiatal vagy, semmiről se maradtál le.
2015. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
és milyen elvárásaid vannak a fiúkkal szemben? EZ LENNE A LÉNYEG? ÉS PONT EZT HAGYTAD KI!!!!
2015. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Számoma az hogy szolizás egy fa**ság. Mármint nem értem minek szolizik akárki is. Értelme nincs na mind1. A sminkeléssel addig nincs gond ameddig nincs eltúlozva.

De egyébként gondolom azért ítélnek el az emberek vagy hogy is mondjam mert úgy nézel ki mint egy lyan fjata lány mint amit alább leírtál.

Őszintén megmondom ha látok egy túlsminkelt agyonszolizott lányt nekem sem mozgatja meg a fantáziám és nem érzek iránta szimpátiát sem.

Vannak nagyon egyszerű kinézetű lányok akiken alig van smink vagy nincs is, normális bőrszínük van stb. Szóval természetesen néznek ki. Na rájuk lehet úgy gondolni hogy ''vajon milyen lehet ez a lány? Érdekelne..''

Igen ez kicsit előítélet de meg van rá az emberek oka mert az embereknek a legtöbb esetben külsőről látszik a személyisége, hiába vannak kivételek, bár ez nem túl gyakori, és emiatt az emberek nem akarnak megismerni inden egyes embert hogy ''na vajon ő másmilyen mint a többi''.

2015. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
34%
igazad van, nem vagy plázacica, csak épp beképzelt majom XDXD
2015. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Milyen előítéleteid vannak?
2015. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy csendes és visszahúzódó vagy. Ezen kell változtatnod! Ha gondolod írj privátban és segítek! 19/F
2015. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
26%
Bravó, nagyon szép mese! Majdnem elhittem.
2015. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!