Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy haverom azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy haverom azt mondta, hogy nagyon hiányoztam neki, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy hétig beteg voltam, nem voltam internet közelében, mobilt sem használtam, és otthon punnyadtam.

Mikor megnéztem az üzeneteim, jött vagy hat üzenet haveromtól, és mikor személyesen találkoztunk, azt mondta, hogy ilyet ne csináljak még egyszer. Lehet, hogy nem kellene ezt így kimondania, de be kell vallania, hogy nagyon hiányoztam neki, és valahogy nélkülem nem voltak olyan izgalmasak, kellemesek, és egyszerűen csak "jók" a hétköznapjai.

Ezt nem tudom hova tenni...

16/L


2015. ápr. 4. 10:53
 1/4 Interferencia ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hiányoztál neki. Lehet, hogy barátként, de lehet, hogy szerelmes beléd.
2015. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vajon mit?Azt jelenti,hogy hiányoztál neki.
2015. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen ez tiszta, csak nem tudom, hogy csak barátként, haverként vagy máshogy tekint rám.
2015. ápr. 4. 11:06
 4/4 Interferencia ***** válasza:
Akkor mi ebből hogy állapítsuk meg? :)
2015. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!