Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem, hogy minek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, hogy minek neki fegyver? Normális, hogy most kicsit félek tőle?

Figyelt kérdés

Januárban lett egy új osztálytársunk és eléggé felfordult miatta az életem... Nagyon próbálkozott és most együtt vagyunk, ami nekem új helyzet, mert még sosem volt barátom és ő eléggé tapasztalt, meg magabiztos és fogalmam nincs, hogy miért pont velem kezdett, mikor bárki az övé lehetne. Tegnap nála aludtam és találtam a szobájában egy fegyvert (nem kutattam, véletlen volt). Nem hoztam szóba, de azóta ezen agyalok... Együtt vagyunk, de szinte semmit nem tudok róla. Úgy érzem, hogy van valami, amit nem akar elmondani nekem.

Alig jár suliba, kedden is találkoztunk, de mondta, hogy nagyon fáradt. Kérdeztem, hogy mégis miért, be se jött aznap a gimibe, erre mondta, hogy 500 km-t vezetett reggel óta, amúgy is keveset aludt. Mikor kérdeztem, hogy hol volt, akkor csak kikerülte a választ, meg azt mondta, hogy pár haverjával találkozott.


Most úgy érzem, hogy jobb, ha nem lógunk együtt a következő napokban. De közben azt sem szeretném, ha úgy érezné, hogy elfordulok tőle...

Csak szeretném tisztázni ezt az egészet és tudatni vele, hogy nyugodtan megbeszélhet velem mindent, nem ítélkeznék. De nagyon jól manipulálja az embereket, profin hazudik és félek, hogy nekem sem tűnne fel, amikor nem igazat beszél.


2015. ápr. 4. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak dugni kellesz neki, ugye tudod?
2015. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. :)
2015. ápr. 4. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd, hátha a fejedhez tartja, hogy véletlenül el ne fecsegd valakinek... én nem kérdezném meg a helyedben, ha megbízna benned, elmondta volna.
2015. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem tudja, hogy én megtaláltam.
2015. ápr. 4. 15:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt vagyunk, de szinte semmit nem tudok róla."


De azért dugni már dugtok...bullshit!

2015. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de rettenetesen buta és naiv vagy. Gondolkozz már.
2015. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hol írtam olyat, hogy lefeküdtünk?!
2015. ápr. 4. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maffiózó. Vigyázz vele, ha megtudja mit láttál megöl téged is és az egész családodat is.
2015. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy, csak egy airsoftot találtál, vagy egy gázriasztó pisztolyt?
2015. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én pl jövő héten fogok venni egyet.

Hogy miért?

Mert rendőrnek tanulok, és szeretem a fegyvereket, olyan biztonságos mikor van az embernél (veszélyes környéken élek) :)

Nemlehet, hogy neki is hasonló oka van rá?

2015. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!