Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek? Többit lenn írom

Figyelt kérdés
Van egy lány akit egy éves távlatból nem tudok elfelejteni, vagyis próbáltam elfelejteni, de nem sikerült, ti mit tennétek ilyenkor? 23F

2015. ápr. 4. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld felkeresni, ha te szakítottál akkor kérj bocsánatot és próbáld jóvátenni. ha ő, akkor próbáld meg kideríteni mi van vele, vagy tartjátok még a kapcsolatot?
2015. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tartjuk a kapcsolatot, de nem tudom miért köt hozzá még egy év után is valami :SSS az a legrosszabb az egészben, hogy később valaki mást, akkor azokra a lehetőségekre sorra nyomta rá ez a bélyeget
2015. ápr. 4. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz valak mást, akkor elfelejted és azt kívánod: szerencse, hogy nem vele jöttem össze. Nekem bevállt, igaz a következővel sem lett semmi komoly, de mindkettőt elfelejtettem, pedig azt hittem belehalok az előzőbe.
2015. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, ilyenkor fel van adva a lecke de keményen, mert ha közbe összejött mással akkor is csalódás, ha nem de velem se akkor is pofára zuhanás 10000km/s-es sebességgel a padlóba belepréselődve az arccal, de azt se tudom, hogy mostanság hova jár bulizni, vagy valami, semmit nem tudok róla kb tavaly január-márciusig képbe voltam aztán majdnem minden kontaktnak helló volt
2015. ápr. 4. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
mi volt a szakítás oka? úgy könnyebben tudnánk segíteni...
2015. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tavalyi évem az maga volt a kudarc, semmi amit elterveztem nem jött össze, ami az idei évre megváltozott, csak ő tavaly azt látta, hogy minden omlik össze körülöttem, aztán úgy volt vele jobb lesz tovább lépni, és most itt tartunk
2015. ápr. 5. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!