Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek "normális"?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta együtt vagyunk, rengetegszer aludtam már nála. Látott már mindenhol szőrösen, pattanásosan. És nem zavarta. Régebben 1-2-szer hallott pukizni (amiről én tudok), de nem szándékosan. Ő elég sűrűn szokott, naponta min. 10-szer. Elöttem. Én viszont se előtte, se a wc-n, se sehol nem tudok... Ma is olyan hasgörccsel jöttem haza, azt hittem belepusztulok. Nem csak előtte, más előtt sem tudok. :( attól félek, hogy az után már nem szeretne annyira. Tudom, hülyeség, hiszen ők is tudják, hogy mi is csináljuk ezeket. De egyszerűen nem megy :( viszont ha összeköltözünk..... Bele se merek gondolni... VAlaki tudna normális tanácsokat adni?!
2015. ápr. 3. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyere hozzam...itt pukizhatsz ezerrel!
2015. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Engedd ki. Nem is egészséges tartogatni.
2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyél meg egy jó tányér bablevest finom hagymás babbal. Éjszaka, amikor alszik szellensd le a fejét, de ha nem megy, akkor vegyél be rá 3 hashajtót, kakilj a hasára és csapkodd szét strandpapuccsal. Nincs más megoldás.
2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az az igazi szerelem, ahol a felek durrogtathatnak zavarban levés nélkül egymás előtt. :D
2015. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább a WC-n engedd ki... vagy közben húzd le, és akkor XD
2015. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen kár idegeskedni. Ha ez miatt elhagy, akkor nem is szeretett igazán. :D
2015. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A pukizas es a szeretet kozott nincs osszefugges, ne felj. Hagyott mar el valaki, mert pukiztal elotte? Nem hiszem, sot, tarsasagban is ilyenkor esetleg osszehuzzak az emberek a szemoldokuket, esetleg fintorognak, de ezert nem fognak megkovezni, veletlen balesetek mindenkivel megesnek (nyilvan most nem a szandekos galamberegetesrol beszelek).

Szoval nem kell felni, latom h szorongas van benned emiatt. Az vesse rad az elso kovet, aki meg nem fingott! Probald diszkretan, legalabb a mosdoban, lazits, nem lesz semmi baj. Tereld el a gondolataidat valami szepre ; )

2015. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én mindjárt befingok ettől a kérdéstől :D Lassan már-már késztetést érzek rá, te se fogd vissza, mert nem egészséges :D
2015. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az exem is ilyen volt ő sem mert pukizni előttem de egyszer kétszer elengedte magát mikor a nyakamba ugrott el is szégyelte magát rendesen!

Hidd el nem fog ez miatt szakítani vedd úgy hogy ez egy ilyen bizalom felé de ne áraszd el vele!

Furcsa mert 6 év allat csak 3 x hallottam de miután szakított velem és még utánna 1-2 napig beszélgettünk akkor meg nem nagyon zavartatta magát és rendesen küldte a galambokat már én szégyeltem el magam férfi létemre!

2015. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!