Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura volt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura volt a barátom, mit mondhatnék?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyunk együtt, és ma ültem mellette, simogatta az arcom, és rám nézett, olyan szemekkel, amiket nem tudok leírni. És csak nézett, és nézett, és nézett, és elkezdett könnyezni. Megkérdeztem, hogy mi a baja, azt mondta, hogy semmi, épp ellenkezőleg, nem hiszi el, hogy ilyen csodálatos barátnője van, és egyszerűen boldog. Ez normális? Ilyet még nem tapasztaltam.
2015. ápr. 5. 11:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*mit mondhatnék = mit gondoljak?... Elírtam, bocsi.
2015. ápr. 5. 11:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis nekem nem volt meg baratnom sose sirtam meg de lehet enis elsirnam magamar ha lenne :(
2015. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki :-$
2015. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak elérzékenyült, semmi baj nincs ezzel. Azt jelenti, érzelmileg is felszabadult mer lenni melletted.
2015. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell gondolnod, örülj neki.

Szeret téged.

2015. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

attól függ, h mit éreztél

sokakat megriaszt az ilyen fokú imádat

2015. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen és ehhez hasonlatos kérdéseknek az egyik sarkalatos eleme lenne az életkor, melyet rendszerint lehagynak a kérdezők!


Kamaszkorban teljesen normális és gyakori dolog az, ha egy fiúnak (is) az örömtől kicsordulnak a könnyei. Ez pusztán bizonyos hormonhatások eredménye, egyfajta kémiai reakció az ingerekre! Szokták ezt "szerelemnek" is nevezni! :)

Örülj neki, mert a srác biztosan nagyon szeret!

2015. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tök aranyos! Szerelmes! Meghatott ahogy leirtad, pedig elég "vén marha" vagyok!
2015. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dr. Csont (#7) is elemezte! :D

Idősebb korban is elő fordul! Voltam igy nem régen!

Kérdező! Őrizzétek meg ezt a pillanatot!

2015. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dr Csont? Ő antropológus Teeee, a kérdező még életben van! Sőt nagyon is! :D

Igen nem azt akartam mondani, hogy ez a jelenség a fiúknál kizárólag kamaszkorban jelentkezik, hanem azt, hogy ekkor gyakoribb!

Természetesen felnőttkorban is előfordul egy-egy érzelmesebb pasi esetében, de ott ritkább!

Ezért is becsülje meg ezt a pillanatot a kérdező, mert lehet később már nem fog találkozni vele! :D

2015. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!