Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajnalban megütött barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban megütött barátom. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap barátom elment kocsmázni a lakótársunkkal, annak barátnőjével, és kiderült, hogy a csaj munkatársa is ment velük, aki nyomul barátomra mostanában eléggé. Majd elmentek bulizni, a lakótársunk a telefont kinyomta, akárhányszor kerestem barátomat rajta keresztül. Mikor barátom hajnalban hazajött, veszekedtünk és anyázott nekem, én vissza anyáztam és megütött, nem olyan igazi nagy pofon volt, de azért megéreztem. Mi legyen? 2 éves kapcsolat, majdnem 1 éve együtt élünk.
2015. ápr. 5. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
bassszd ki..... meg fog utni ujra
2015. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki, vagy költözz el
2015. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szakíts!!
2015. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 BlackSword ***** válasza:
Miért nem mentél velük???
2015. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mert előtte is összevesztünk, úgy ment el, hogy 'nemsokára jön és megbeszéljük', mert nagyjából akkor már kibékültünk, meg mert én 3 napos buliban voltam vidéken, tegnap hajnalban jöttem haza, így most ő ment el nélkülem.

Szeretem és elvileg ő is engem.

2015. ápr. 5. 09:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A nőverés szokássá válik! (mi szóltunk)
2015. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szakítanod kellene vele, de nem fogsz, mert ahhoz túl jól néz ki.
2015. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy azért nem szakítanék vele, csak amiatt hogy szeretem.


Én 19 vagyok, ő 23 lesz

2015. ápr. 5. 09:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Megütött? Erre nincs se mentség, se magyarázat. Azonnal szakíts!
2015. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!