Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura volt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura volt a barátom, mit mondhatnék?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyunk együtt, és ma ültem mellette, simogatta az arcom, és rám nézett, olyan szemekkel, amiket nem tudok leírni. És csak nézett, és nézett, és nézett, és elkezdett könnyezni. Megkérdeztem, hogy mi a baja, azt mondta, hogy semmi, épp ellenkezőleg, nem hiszi el, hogy ilyen csodálatos barátnője van, és egyszerűen boldog. Ez normális? Ilyet még nem tapasztaltam.
2015. ápr. 5. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Múltkor a barátom éppen ült mellettem, már készülődött haza. Édesen mosolygott rám és mondta, hogy szeret. Én is mondtam, hogy szeretem őt utána meg egy picit elsírtam magam. Egyszerűen belegondoltam, hogy tényleg igazán nagyon szeretem őt és hogy megfogtam vele az Isten lábát:) A párom is megilletődött hirtelen, nem tudta, hogy min pityeregtem el, aztán megnyugtattam, hogy csak nagyon boldog vagyok mellette, és ezért:)

A barátom is elérzékenyül néha, tehát előfordul és szerintem normális:)

2015. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De cuki :) :'D
2015. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!