Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy újra kezdjek egy kapcsolatot vagy inkább felejtsem el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy 'közös megállapodáson' alapuló szakítás ami engem még mindig nagyon megvisel. Azt mondta nekem, hogy már nem úgy szeret mint az elején és hogy attól még barátként szeret és hogy szeretné is hogy azok maradjunk. Viszont még csak nemrég jöttem rá, hogy mi volt az oka amiért szakítani akart velem. Megváltoztam és már nem olyan vagyok mint az elején. Túl érzékeny lettem, minden jelentéktelen dolgon csak rágódtam és mindent magamra vettem és sajnos erre későn jöttem rá. Talán ha ezen változtatnék akkor lenne esély az újrakezdésre? Ha igen hogy változtassak?

2015. márc. 31. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:
L/17
2015. márc. 31. 21:34
 2/5 To7ka ***** válasza:

Kezd úgy, hogy ne miatta kezd el!:) Ne számolgasd az esélyeket, kicsit távolodj el a sráctól, teljesen. Ahogy leírtad, Te magad észrevetted a saját problémáid, akkor old meg azokat. És amellett, hogy az egyéniségedre odafigyelsz, fejlődj. Több sport, hobbi, sikerek, magabiztosság, kiegyensúlyozottság, egy csomó dolog van amit simán eltudsz érni. És manapság (fb, egyebek) úgyis eljut az emberekhez, hogy jól érzed magad a bőrödben, vagy ha nem tudja meg az exbarátod, hogy egy izgalmas még csinosabb lány lettél aki mellett érdemes időt tölteni, és a többi srác is megkörnyékez, akkor majd később írj rá, és beszélgess vele. Csak legyen bőven miről beszélned!

Komolyan, ennyi a titka, legyen egy célod, küzdj érte, és közben érezd jól magad!:) Ne a srácért, ne az esélyekért, saját magadért!

2015. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Etty0313 válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok.Idővel változunk mint ahogy én is megváltoztam az évek során.Én úgy gondolom legyél önmagad, talán egy kis távolság jót fog tenni mind kettőtöknek.Később még bármi kialakulhat.Ha mégis változtatni szeretnél magadon, a partnereddel ülj le és beszéld meg vele, mi az amin változtatnod kellene.Légy erős!
2015. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni :D
2015. ápr. 1. 17:09
 5/5 anonim válasza:
Húúúúú............. Én ugyan fiú vagyok , de mintha magamat hallanám mikor a soraidat olvasom . Gond nálam az , hogy a lány azt mondja , hogy nincs velem semmi baj és , hogy úgy Vagyok tökéletes ahogy vagyok . Tehát még azt sem tudom , hogy min kellene változtatnom. Pedig bármit megtennék a lányért . De ő már nem akar engem csak mint barát . Úgyhogy talán pont emiatt de én tanácsot adni nem merek . Mert nem szeretném , hogy esetleg az én tanácsom okozzon neked fájdalmat . Viszont sajnos én arra kezdek rájönni , hogy bármivel is próbálkozok ebből már nem lesz olyan párkapcsolat mint régen és csak feleslegesen fájdítom a szívem a reménnyel . De őszintén kívánom , hogy a te "történeted " boldogsággal végződjön .
2015. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!