Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz év korkülönbséggel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz év korkülönbséggel és három gyerekkel kialakulhat valami?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok gyakornok egy cégnél. Van egy munkatársam aki a felettesem is. Kezdettől fogva megkedveltem, ő is engem. A legnagyobb probléma, hogy 20 évvel idősebb nálam és van 3 gyereke.

Elvált és a gyerekeket nem is ő neveli csak hétvégi apuka.


Múlthéten az irodában álltam az ablaknál beviharzott és se szó se beszéd szájon puszilt aztán meg ahogy jött úgy távozott. Majd másnap elhívott randizni, van időm eldönteni húsvét utánig.


Nem tudom van-e értelme belemenni a dologba, nem tudom mit csináljak, nagyon megkedveltem, sokszor gondolok rá és reggelente alig várom hogy láthassam.

De félek mit szólnának a korkülönbséghez a szülők...stb.

Meg ugye ott vannak a gyerekek is, hétvégente tudnánk csak találkozni de akkor mindig nála vannak a gyerekek.

Normálisnak nevezhető barátom eddig nem volt, de benne mindent látok amire szükségem lehetne.


Egész nap ezen agyalok, segítsetek...

Hülyeség az egész?


2015. ápr. 5. 18:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ha a kislányom lennél, jobban én sem tudtam volna válaszolni Neked, mint a #10-es. Ha olyan lány vagy, akinek laza az élete, menj bele. De, ha okos vagy, a lelkiismereted azt súgja, hogy nagy hiba lenne. Emlékszem, amikor fiatal és a pályám kezdetén voltam, én is kerültem ilyen helyzetbe. De melyik lány nem? Nagyon szerelmes lettem és borzasztóan vonzott, de szerencsére nem mentem bele. Most visszagondolva ennyi idősen, büszke vagyok magamra. A munkahely az egy hely, a magánélet az ÉLET. Ne keverd össze!

41N

2015. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!