Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évvel idősebb nő. Bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évvel idősebb nő. Bele merjek vágni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Adott egy 23 éves férfi és egy 37 éves nő.Egy helyen dolgozunk és kezdünk többet érezni a másik iránt.A lánynak van egy kicsi gyermeke is,én nagyon jól kijövök vele sűrűn tervezünk munka után/hétvégén közös programokat..valahogy mégsem merünk közelebb kerülni egymáshoz,én azt látom,hogy őt kissé zavarná a korkülönbség ( ami szerintem leküzdhető a részéről simán ) Mit gondoltok bele merjek/merjünk vágni egy komoly kapcsolatba??

2015. ápr. 5. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkije. És akarja. Akkor hajrá.
2015. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted,akkor igen,de 14 évvel idősebb a nő hát
2015. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A köztetek lévő vonzalom mértékét az itteni válaszolók nem fogják tudni megítélni.


Ha nem tudtok egymásnak ellenállni, hajrá, vágjatok bele. Ha viszont megy a dilemmázás, akkor nem biztos, hogy olyan elsöprő az érzés ...

2015. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és a nő akit szeretek 37 éves úgyszintén. Ha tudni akarod, én feleségül is venném simán! Egy ilyen nő legalább már tudja mit akar és lehet vele tervezni. Sokkal vonzóbb tulajdonság, mint amit a huszonévesek fel tudnak mutatni.
2015. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon kedvel téged, ellenkező esetben nem lenne közös programotok. Szeresd őt, de tudnod kell, hogy a korkülönbség miatt mindig lesz benne félelem és tartózkodás az miatt, hogy mindent elveszíthet. Ezt a biztonságot sosem fogod tudni neki megadni, ebből adódik, hogy nem engedett még közelebb magához. Ha érezteti veled, hogy tetszel neki és vonzódik hozzád, biztos lehetsz az érzéseiben. Hogy szeret, mi sem bizonyítja jobban, hogy nem akarja elrontani az életed, ami még rád vár. Ezért nem erőlteti. Te vagy a férfi, okos legyél!

41N

2015. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem ha szeretitek egymást,akkor nem a kor fogja megakadályozni
2015. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bele!

Hajrá!

2015. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!