Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi pénzt áldoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt áldoznátok párotok születésnapjára?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni valamivel, de amire gondoltam minimum 95 ezer re jön ki, és ebből lefaragni sajnos nem tudok (vagyis lehetne, az ár felét, de akkor én nem lennék ott... :D ) Nagyon szeretném ezt megvalósítani, de sajnos ha ezt mind erre költöm, nyaralni nem tudunk elmenni (ketten szoktunk elmenni görögországba stb, de ha most elköltöm a pénzem nyáron itthon ülünk..)

(Nem tudom mennyire lényeges infó, de gondolom van akiben felmerül, ezért leírom: 5 éve vagyunk együtt, nincs keresetem mert diák vagyok, nem is szoktunk nagy feneket keríteni az ilyeneknek mert egyikünk se ilyen..nyáladzós, hogy ajándékokkal halmozzuk el egymást stb... csak egy ilyen "ajándékon" már régóta gondolkozok..)

Kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok ennyire sóher, vagy más is elgondolkozik ekkora összegen ? :D



2015. ápr. 5. 23:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"érdemes lenne akkorra halasztani, amikor már neked is van kereseted" :D:D az olyan sokára lesz, hogy addigra mi van ha már nem is leszünk együtt? :D

Ő októbertől dolgozni kezd, de azt azért még se mondhatom hogy: "Boldog szülinapot! Első fizetésedből (amiből még megélni se tudsz ) elviszlek valahová" XD

2015. ápr. 5. 23:38
 12/14 anonim ***** válasza:

diákként nekem 10ezrem van kb ajándékra, ha minden fityingemet összekuporgatom. :D de erre nem szoktam sajnálni a pénzt.

a te helyedben nem ezt adnám, hanem valami kisebb ajándékot. biztos van olyan amire vágyik. akkor nyáron el is tudtok menni nyaralni, és mindent megkaptok.

2015. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jól el lehetsz eresztve, ha diákként neked ennyi pénzed van. Amúgy én egy 10-esért vásároltam neki ajándékot legutóbb, de már kicsit azt is sokalltam. Mármint nem sajnáltam tőle, csak mi tényleg nem szoktunk még ennyiért se vásárolni, csak úgy, mint az egyik előttem szóló. Sajnos csóróság van... :D De ha te megteheted, akkor menjetek. Bár én már ilyen felállás mellett inkább a kecske is jóllakjon, káposzta is megmaradjon utat választanám, azaz: szülinapra elvinni Tankcsapda koncertre itthon valahova, aztán így nyaralni is maradna pénz.

20/L

2015. ápr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már lemondtam erről, belátom sok pénzt elvinne.. Más ötletem támadt, ami 30 ezerből kijön. (nem pont szülinapján, és akkor ő is be tud szállni valamennyivel...) Nagyon szeretünk utazni, így inkább az utazás részénél maradtam. 4 nap Amszterdamban / Rómában se rossz ötlet..
2015. ápr. 6. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!