Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor megis mit gondol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor megis mit gondol egy felnott ferfi?

Figyelt kérdés
Orakat utazik,hogy beszeljen azzal a novel akit szeret,de vegul mikor talalkozik a novel nem szall ki az autobol.csak.mosolyog int a nonek,hogy menjen o oda meg ravillog!! A no nem ment oda.es a pasi se szallt ki,hogy odamenjen a nohoz! Megjegyeznem,hogy a pasi 36eves mar.
2015. ápr. 6. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért intett a nőnek, mert begörcsölt a lába a sok utazástól és egyedül nem tudott kiszállni. A helyzet komikus volt így csak mosolyogni volt képes.
2015. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Interferencia ***** válasza:
próbálom elképzelni a helyzetet, de elég vicces. Meddig bámultak egymásra? Utána egyből haza is ment?
2015. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez röhej :D

jó nagy paraszt a csávó :D

2015. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
lehet,hogy otthon hagyta a mankóit:DDDD
2015. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor megis mit gondol egy felnott ferfi?


Jó kérdés. És mit gondol egy felnőtt nő? Mert ő sem ment oda.

2015. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit gondoltam? Azt vàrtam,hogy szàlljon ki és jöjjön oda hozzàm.Hònapok òta nem làttam nem is gondoltam,hogy ùjra làtom valaha és mikor meglàttam sokkolt,teljesen lefagytam csak néztem rà. Szòval nàlam ez volt az ok,hogy nem mentem oda. De az ővé mi?hogy nem szàllt ki és telefonon se hìvott fel utàna se!!
2015. máj. 29. 21:12
 7/10 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle.:)

Akit szeretet? Nem gondolom, hogy ez őszinte szeretet lenne.

Jól tetted, hogy nem mentél oda!

Igazából meg kellene beszélnetek a miérteket, aztán jobbra-és balra távozni egymástól minél messzebbre.

Egy kapcsolat lezárása képen szerintem mindkét fél megérdemli, hogy megkapja a válaszokat a miértekre egymástól!

2015. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy meg mindig szeret,a mi kapcsolatunk helyrehozhatò lenne ha megkeresne,hogy beszéljünk.
2015. máj. 30. 00:11
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

:DD

This is the beginning of a beautiful friendship!!

2015. máj. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, 16-17 éve koromban.
2015. máj. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!