Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyönyörű lányomnak semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ncole18 kérdése:

Gyönyörű lányomnak semmilyen fiú nem felel meg?

Figyelt kérdés
18 éves lányomról van szó. Őrülten csinos gyönyörű szép. Érzékeny lelkű, de a fiú ügyeitől már kikészülök. Volt egy nagy szerelme 1,5 évig. Amióta szakítottak egyszerűen nem találja a helyét. Sorra töri össze a fiúk szívét. Próbálkozott mással is kapcsolat terén, de 2 hónapnál tovább egyikkel sem jutott semmire mert senki nem jó neki! Nekünk bemutatja, mi megszeretjük ő pedig szemrebbenés nélkül ejti. Fog ez nála változni?
2015. márc. 23. 17:08
1 2
 1/20 Ensam skog ***** válasza:
90%
Nem ha nem mondod el neki. Így a kapcsolatokat sem fogja szerintem soha sem értékelni. Meg kell tudnod miért csinálja ezt.
2015. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Még nem találkozott velem. 18 centis farkam van.
2015. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Talán te vagy a szóban forgó lány, talán nem - mindenesetre szerintem pont leszarja mindenki, ki mit kezd a saját életével. Hagyd békén a lányod/ne stresszelj ezen, mert felesleges. Ki a szart izgat, hogy váltogatja/od a partnereit/d? Csinálja/d, ami jól esik. Vagy változni fog, vagy nem.
2015. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én az anyja vagyok,és hát igazából már én nem tudom elviselni hogy ezt teszi szegény fiúkkal.Mindenkiben van kifogása..senki sem elég jó neki.Pedig mi nem is neveltük:(igazi szőke angyal kék szemekkel..de belül egy ördög.
2015. márc. 23. 17:14
 5/20 A kérdező kommentje:
helyesbitek..mi nem igy neveltük.25 éve élünk házasságban szóval még nem is ezt látta..elkeserítő
2015. márc. 23. 17:15
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem, minden lány ilyen válogatós.
2015. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Most volt az a pont amikoris megtiltottam neki hogy még valakit bemutasson..sőt azt is hogy pasija legyen.Azért mert valaki külsőleg kifogástalan nem azt jelenti hogy játszhat mások érzéseivel.Szerintem még nem elég érett egy komoly kapcsolatra..talán ez lehet.
2015. márc. 23. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az előző hosszú kapcsolatából úgy lépett ki, hogy esetleg megbántották és most így próbálja feldolgozni, hogy mindenkit akit felszed egyből dobja is?
2015. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ne aggódj,majd változni fogsz és esz végre egy fiú,aki érdekelni fog majd
2015. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondanám hogy a hosszú kapcsolatból is ő lépett ki,hirtelen felindulásból amit megbánt.Aztán újra összejöttek de afiú megalázta.Szerintem még szereti a régit..van egy 15 hónappal idősebb nővére aki szintén meseszép,ő nem ilyen.Stabilabb ilyen téren
2015. márc. 23. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!