Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen gyakori lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen gyakori lehet, hogy egy lány olyan betegesen féltékeny, hogy a párjával az utcán sétálva betöri egy szórólapos lány orrát, mikor át próbál adni a barátjának egy hirdetést?

Figyelt kérdés
Mert azt hiszi, hogy ki akar vele kezdeni és le akarja nyúlni a barátját.
2015. ápr. 6. 19:45
 1/9 veteran1978 ***** válasza:
100%
Az baj,az ilyen erős féltékenység megöli a kapcsolatot,hisz kicsit sincs bizalom!
2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl gyakori. Az ilyen ember nagyon beteg, legyen férfi vagy nő.
2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 To7ka ***** válasza:
100%

Határozottan ritka, és elég rosszul hangzik.:D

(vagy wildkat-nek rossz napja volt:)))

2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Interferencia ***** válasza:
95%
Azért meglehetősen ritka, egyem a szívedet. De féltékenységi hiszti gyakrabban előfordul.
2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
67%

Ez az én válaszom miatt jutott eszedbe?

Van ilyen kaliber,igen.

2015. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen a filmekben van,vagy nagyon ritka szerencsére.Mindenesetre nagyon beteges.Én sem vagyok piskóta,de ez túlmegy minden határon.
2015. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 manó1235 ***** válasza:
100%
Nekem volt egy csaj ismerősöm aki eléggé féltékeny típus volt. :D Elmentünk négyesben ( Én, a párom, ő és a párja) vásárolgatni és a barátja megkérdezte egy csajtól hogy hol lenne érdemes pizzát enni.:D Erre a csaj bepöccent és szó szerint elrángatta a srácot és hangosan elkezdte mondani a magáét. " Ha még egyszer hozzá szólsz lerúglak meg azt a hülye k*rvát is!" :D Persze a másik csaj mindent hallott sőt sztem 10 méteres körzetben mindenki. Mi meg barátommal csak néztünk ki a fejünkből. :D Sajna van 1-2 féltékeny ember akinek olyankor elborul az agya és nem érdekli ki látja :D
2015. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltetni kellene az illetőt!!
2015. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy nemcsak agresszív, hanem idióta is, hogy nyilvánosan viselkedik így idegenekkel, vagy nagyon befolyásos lehet, ha megússza.
2016. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!