Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom tovább bírni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom tovább bírni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete szakított velem barátom. 9 hónapig voltunk együtt.

Távkapcsolatban voltunk. De nagyon szerettük egymást és még most is. Terveztük hogy majd ő eljön.

És most szakított mert sok volt a veszekedés. Mert vagy féltékeny voltam mert beszélgetett az exével és bevallotta hogy még kicsit szereti őt. De ez 5 hónapja volt.. de akkor is azóta ez nem megy ki a fejemből. Azt mondta még mindig szeret kicsit.. és ha el is jönne azt mondta hogy csak barátként, de még később újrakezdhetjük a dolgot. Nagyon szeretem. Mit tegyek?


2015. ápr. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

szerintem volt alapja, hogy féltetted, valszeg az exével akar összejönni, de közben még adja alád a lovat, mert még bizonytalan a helyzete a csajnál.


keress mást, ilyen gerinctelennel jobbi sha nem foglalkozol, mert megint ezt kapnád tőle később is

2015. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ennek nincs jövője, nem is ismered őt még igazán, csak egy illúziót kergetsz. Keress egy élő, igazi kapcsolatot.
2015. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki szabad és független. Jobban jársz.
2015. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok többségében hosszútávon nem működőképesek, vagy csak addig működnek amíg a két fél nem kezd el gyakrabban találkozni személyesen is.
2015. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nem jön. Olyan nincs hogy egy kicsit az exét is meg téged is kicsit szeret. Vagy szeret és jön ígérgetés nélkül, vagy nem. Az is lehet, hogy az exét is hülyíti, keress mást.
2015. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!