Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány? És hol?

Figyelt kérdés

Évek óta keresem azt az egy nőt, akiben 99%-ban megbízhatok, akire rábíznám az életemet is. Egy olyan nőt, aki a világért nem hagyna cserben, és akkor a legboldogabb, ha együtt vagyunk. Akivel nagyjából közös hobbijaink vannak (többek közt film, sorozat-nézés) ...

Kerülje az értelmetlen káros anyagokat (cigi, alcohol, drog...)

csak ennyi a kérésem az élettől, a külső csak annyira számít, h ápolt legyen, és hozzámillő, (vagyis ne legyen duci)

Ha van ilyen, akkor hol? Nem hinném, hogy a bulikon, bálokon az effélék lennének többségben, oda inkább az egyéjszakások járnak, de nem kérek belőlük...

Még van egy pár letöltendő tanulnivalóm a fősulin, és ha ott nem, akkor attól félek, hogy sehol nem találok akkár ehhez hasonlót sem, akit leirtam :/

No mindegy... 5let?


2015. ápr. 6. 23:13
 1/5 anonim válasza:

Az pl., hogy a világért sem hagyna cserben és veled a legboldogabb attól is függ, hogy te ki vagy és milyen ember vagy.


Egyébként én is egy ilyen valakit keresek :D

2015. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyvtár!
2015. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Könyvtár??
2015. ápr. 6. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát:

Legyen hűséges, szerelmes beléd fülig, megbízható, csinos, nem duci, absztinens, és még közös hobbijaitok is legyenek, plusz legyen természetes neki, hogy megvárja, míg befejezed egyetemi tanulmányaidat.

Jah, hát ha olyan férfi vagy, akihez egy ilyen nő illik, akkor fogsz is találni. A szerelem és a bizalom is két emberen múlik, ezen érdemes neked is dolgoznod.

"Sajnos" én duciként már kiestem. Mondjuk azt is kétlem, hogy feltétlenül te lennél az, akire feltenném az életem. :)

2015. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 klaki válasza:

1.Miért baj ha duci? ( Már itt válogatsz) attól még ugyan úgy lehet kedves és jószívű, ugyan úgy ember, és emiatt hidd el olyan nőt fogsz találni aki duci.

2.Jártál már szórakozó helyen vagy bálban? Ott fogod megtalálni az igazit, attól még, hogy valaki lazul egyet attól még nem egy éjszakások járnak oda.

Ötlet: Menj szórakozni vagy ismerkedj neten. De a többieknek is igaza van , ilyen nőt legfeljebb könyvtárban találsz.

2015. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!