Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normalis vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis vagyok? 27F Tobbi lent.

Figyelt kérdés
2 Napja ram jott h de jo lenne meghazasodni. Eddig laza volram es a pian meg bulin jart az eszem, olyan. voltam mint egy 18-20 eves hondolkodasilag. Most meg vagyom egy komoly kapcsolatra. Igaz h csutortok ota munkanrlkuli vagyok sajnos kirugtak. na mindegy. Es elkezdtem gondolkodni a hetvegen.. az oke h hazasodni szeretnek de még iden! Nem vagyok komplett.
2015. ápr. 6. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik :) ne aggódj ..

Addig jó amígy szabad vagy :)

2015. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat en komolyan nem tudom. Oregszem vagy nem tudom. Nem tudok semmmit de egy biztos ezen jar az eszem. Na de kort meg nemet irjatok. koszi
2015. ápr. 6. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy hülye :) csak most fogalmazódott meg először benned a bbiztonság és a stabilitás utáni vágy, ez a legtöbb emberben előjön hasonló korban! persze nem kell attól még az első szemejövőben összeházasodnod, de érezni fogod, ha itt az ideje! remélem segítettem! 24/l
2015. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En nem ertek ehhez azthiszem :(
2015. ápr. 6. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!