Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, miért vagytok kétszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért vagytok kétszínűek? Miért nem valljátok be, hogy ez a fajta nő kell nektek?

Figyelt kérdés
Akármit is állítotok, mindenhol azt látom hogy a férfiak azokért a nőkért vannak oda akik kiszámíthatatlanok, akik szórakoznak velük, akik nem akarnak semmi komolyat. Rengeteg példát látok: lefogyott, depressziós férfiakat, akik egy ilyen nő miatt vannak ki, mint a disznó. És ezek a nők általában buta, egyszerű, érzelmileg sekélyes, Éden Hotel Beus típusú nők.
2015. ápr. 7. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát, én meg azt látom, hogy a férfiak és nők közt is vannak kétszínűek, és mindkét nem normálisabb eyedjei nem foglalkoznak ezekkel :D

na most mi van? :D

2015. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha ilyen vagy olyan típusok helyett konkrét személyekhez vonzódnánk... de ez hiú ábránd, tudom :)
2015. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rákerestem erre a.... lényre. És nem, nem soha. Tudom, hogy nem válogathatok, de inkább egyedül és magányosan élek, mint ezzel a szellemi feketelyukkal kezdjek bármit is. Kedves kérdező akik az ilyen típusú "nőkhöz" vonzódnak, azok egy szinten állnak vele. Szóval meg is érdemlik egymást. Légy oly jó és vonatkoztass el az ilyen agymosó műsoroktól és rajongóiktól. Még akkor is ha többségben vannak vagy legalábbis úgy tűnik. Normális férfi nem keres magának ilyen nőt, főleg nem hosszútávra. Általánosítani pedig nem szép dolog. Mert erre mondhatnám, hogy a nők pénzért bárkinek odatartják. Az sem baj, ha bunkó a férfi és csak kihasználja őket. Elvégre más nem számít nekik, csak a pénz. Tény, van ilyen is, de nem helytálló igaz? Nem minden nő pénzéhes. Még akkor sem ha úgy tűnik,hogy a többség ilyen.
2015. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam meg a kérdést, nem tudom jól átadni amire gondolok, és ezt az éden hotel lányt se kellett volna belekevernem, újrafogalmazom és kiírom.
2015. ápr. 7. 15:29
 15/15 anonim ***** válasza:
De! A lényeg az, hogy nem te kellettél nekik.
2015. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!