Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az apám főnökébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az apám főnökébe? Hogy beszéljek vele erről, ha egyszer már elküldtem?

Figyelt kérdés

Igazából nem a főnöke, vagyis apa az ügyvédje a cégeinek, vállalkozásainak. Szóval ő alkalmazza apát.

Tavaly lettünk jóba, mert anyáék csak úgy engedtek el a Soundra, ha valaki jön velem, akiben megbíznak és "figyel rám". És ő mondta, hogy engedjenek el vele, mert ő minden ilyenen ott van, külföldön is, szóval ismeri az ilyeneket (30 éves). Elengedtek vele anyáék és tényleg nem volt semmi baj, a nyaralójában kavartunk kicsit, de azt hittem, ahogy hazajövök, vége.

Nem lett, egész nyáron hülyítettük a másikat, aztán ő közölte, hogy többet akar. Én nem akartam, mert féltem is egy kapcsolattól, sosem volt még barátom és tapasztalatlan voltam, mindent vele csináltam elsőnek és nem tudtam, mit akarok.

Ezen eléggé kiakadt, hogy őt hülyére vette egy kamaszlány, ezt eddig senki nem merte megcsinálni vele, mindig ő dobta a nőket, nem azok őt, stb. Hónapokig nem beszéltünk, de nem sikerült elfelejtenem.

Bajba kerültem és csak őt tudtam felhívni és bármennyire "utált", segített. Azóta megint beszélünk és találkozgatunk, de nem tudom, hogyan tovább... Szeretem, de félek, hogyha elmondom neki, ugyanazt teszi velem, mint én vele. Néha azt hiszem, hogy még ő is érez valamit, de aztán eszembe jut, hogy bárkit megkaphatna, miért akarna pont engem.

Ráadásul apával is jóban vannak, ami még inkább bonyolít mindent.



Hogy derítsem ki, mit akar?


2014. jún. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg akar d'gni.
2014. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De arra már lett volna esélye, mégsem tette meg...
2014. jún. 9. 21:35
 3/3 anonim válasza:

Valamilyen érzései biztosan vannak irántad azok alapján amit leírtál, és azon meg ne gondolkozz hogy "miért pont én?". Valószínűleg különleges vagy neki valamiért, hogyha már egyszer bevállalta a kapcsolatotok kockázatát.

De először is szerintem gondold át, mennyire jöhetsz ki ebből jól. Hogy mennyire lehet ennek jövője, a bonyolult helyzet miatt, és neked megéri-e ezen végigmenni, ha például megtudják a szüleid...

2014. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!