Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarban vagyok ha ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban vagyok ha ajándékot kapok a páromtól. Hogyan kerülhetném ezt el?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, én nem tudom neki megadni megadni ezt, csak apróbb dolgokat. Igyekszem kompenzálni a szeretetemmel, sütök neki, volt hogy csináltam meglepi reggelit, vagy egy fontos dolog helyett inkább Őt választottam és együtt töltöttünk egy kis időt. De mégis zavarba jövök ha meglep valami olyasmivel, amire tudom hogy költött.

Lany vagyok.


2015. ápr. 7. 15:37
 1/4 CptTomato ***** válasza:

Ne aggódj, majd megszokod ...

De csak hogy megerősítselek semmi okod rá hogy zavarban légy, de inkább zavarban légy minthogy elvárd és/vagy kritizáld hogy miez a szar amit vett.

2015. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már szereted bőven elég az, hidd el nem kell semmilyen ajándékot venned neki, amit leírtál elegendő, ha vesz neked ajándékot azt meg nem azért teszi hogy te is vegyél neki valamit hanem mert lehet hogy így mutatja ki érzéseit, ez miatt meg ne legyél zavarba. Örülj neki mert azzal csak visszaigazolást kap hogy még szereted!
2015. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Törődsz vele, igyekszel neki örömöt szerezni, kifejezed a szereteted, miért van hiányérzeted? Próbálj többet gondolni erre, ha zavarba jönnél.


Nem tartom jónak #1 hozzáállását. Minden ki nem mondott kompromisszum és elfojtott megszokás mérgezi a kapcsolatot.

Ha továbbra is kényelmetlenül érint, beszélgess vele erről. Persze légy tapintatos. Remélhetőleg örömet próbál vele szerezni, értékeld az igyekezetét. De ami az egyiknek örömet szerez, az a másiknak kényelmetlenség, az emberek különböznek, ez van. Nekem sokkal rosszabbul esne az, ha a párom magára erőltetné vagy megjátszaná az örömöt, mint az, ha szembesítene vele, hogy neki ez zavarbaejtő. Mellesleg a kettőnk közti bizalmat is minősítené.

2015. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó, megfogott a válaszod. Néha történt olyan, hogy mérges lett rám, mert nem mondtam el hogy én hogy érzek valami felől. Pedig nem akartam vitát, csak nem akartam beszélni erről. Például nehéz beszélnem vele a vágyaimról, valahogy kínosnak érzem. Nem tudom mit kéne tennem. Pedig nagyon megértő, türelmes és jót akar.

2015. ápr. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!