Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szóval, a szituáció a következő: Nagyjából 3 hónapja lehettünk együtt, amikor megtörtént a "dolog". Barátnőm akkori elmondása szerint egy "havernál" volt, és nincs semmi. Persze én egyből éreztem hogy valami nincs rendjén, majd amikor kérdőre vontam, jött a tipikus nagyon szeretlek szöveg meg hogy hibáztam. utána összefutottunk, elmondta hogy ittak (nagyon nem bírja a piát, elmondása szerint annyit még életében nem ivott) és hogy sajnálja. Természetesen én voltam az első akinek elmondta. Persze én őrülten szerelmes voltam belé, ezért kapott még 1 esélyt. Azonban visszatérő gondolat lett a fejemben ez az egész, nem tudtam szabadulni a ténytől, hogy valóban képes volt megtenni. Rá fél évre mindent megtudtam - hogy miért kezdtek el inni, miért tették meg, meg egyáltalán hogy kivel (igen, ezt nem tudhattam meg, mert nem akarta hogy balhézzak...meg egyébként is, a srácnak barátnője van, és ezt nem élné túl a kapcsolatuk...nos igen, ilyen sz*rságokat kellett hallgatnom)-. Valamiért azt hittem ha mindent tudok jobb lesz, könnyebb lesz feldolgozni, de tévedtem. Nap mint nap eszembe jut, többször is lepereg előttem az egész szituáció, egyszerűen nem tudom feldolgozni, már ha fel lehet az ilyet. Barátnőm elmondása szerint ő se tudja, neki is napi szinten eszébe jut, ezért szégyelli is magát. Rengetek módszert kipróbáltunk ennek feldolgozására, de mind hasztalan volt. Több alkalmam is adódott úgymond a "viszonzásra", de én nem vagyok az a fajta. Szóval rengeteget szenvedtünk emiatt, és felmerült az a kérdés részéről, hogy tudnék-e évekre előrébb tervezni. Igent akartam mondani, de tudtam hogy az hazugság lenne, szóval kiböktem az igazat: Nem. Úgy érzem, azzal a tudattal hogy megtette + azzal ha 10 hónap alatt nem tudtam túltenni magam rajta, akkor továbbiakban se fog menni. Most kaptam egy hetet eldönteni mit akarok, együtt maradni, vagy mindenki járjon a maga útján. Egyik felem ezt akarja, a másik azt. Vélemény? Ötletek? Hálás lennék értük
2014. aug. 10. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő csalt meg, és TE kaptál egy hetet eldönteni? Menjen a p-csába az ilyen.
2014. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te sem vagy normális,ő csalt meg és még te pitizz.Eleve ott kellett volna hagynod.Ilyen felfogásal megérdemled ezt.
2014. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a szitu,bár párom csak smárolt egy csajjal,de hetekig viszonyuk volt.(a csaj pultos volt,csak ott találkoztak) Mi is 10 hónapja vagyunk együtt,és én sem tudok túllépni ezen.És most gyereket akar.De nem tudok benne megbízni,szerintem ezt nem lehet visszacsinálni.Boldogok is lehetnénk,úgy érzem ő a másik felem,de ez árnyékként lebeg felettünk.
2014. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Én kaptam, mert időt kértem átgondolni a dolgokat. Ő tudná folytatni, mert mostanra annyira szerelmes mint amennyire én voltam anno.
2014. aug. 10. 23:31
 5/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: köztudott hogy ember az esze helyett a szíve után megy:) ezt tettem én is...most hogy "józanodtam" el kell döntenem mit is akarok
2014. aug. 10. 23:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt honnan tudod?Ja mondta,értem.Kértél időt gondolkodni.

Akkor most dönts el.Mien vele rossz,vagy jó?Ja mindkettő,de nagyon rossz,a rossz? Igen,akkor szakíts vele,mert csak rosszabb lesz,és teljesen fel fog emészteni.

2014. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, sajnálom hogy neked is át kellett/kell élned ezt a terhet. Ugyanígy vagyok ezzel én is, az árnyékától nem tudok szabadulni, nem tudok benne annyira bízni
2014. aug. 10. 23:35
 8/11 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van.
2014. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalom volt ráadásul be volt rugva.Ettől nem szebb a történet,de biztos megbánta és szerintem boldogok is vagytok együtt.Ne hátrafelé nézz,hanem előre.Ha megérdemli a kiscsaj,maradj vele:)
2014. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Saját magadat pusztítod akkor a kapcsolat alatt ezzel a gondolattal. Te érzed milyen volt mellette, mérlegelj és úgy dönts. De ha nincs meg a bizalom, akkor szerintem hagyd az egészet vagy legyen mondjuk 1 hónap szünet. 1 hét kevés szerintem... És utána tutira fogd látni, hogy mit is érzel, hiányzik e vagy sem és elfogadod e úgy ahogy van.
2014. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!