Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes úgy egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy egy kapcsolatot folytatni, ha tudom hogy vége lesz?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve együtt vagyunk. Én nagyon szeretem őt, de ő nem tervezz engem hosszú távra. Nem tudja elképzelni az életét velem.

Ezek után van értelme csak elengedni ezt a terhet és szeretni addig, amíg lehet. Vagy el kell engedni(ami mellesleg nem nagyon megy).



2015. jan. 23. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább el kell engedni. Inkább előbb, mint utóbb.
2015. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom. Csak nem visz rá a lélek
2015. jan. 23. 21:23
 3/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
Érdemes úgy élni, hogy tudod, egyszer vége lesz?
2015. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Akkor egyetlen egy kérdésem van feléd, ha ezt így elmondta számodra ,hogy nem tervez veled hosszú távra akkor miért vagy vele? Ezzel csak magadnak ártasz, lelkileg tönkre fogsz menni ebben a kapcsolatban. Én még megkérdezném tőle, hogy változót-e a véleménye vagy így látja és ha a válasz számomra fájó akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy van-e értelme folytatni egy olyan kapcsolatot ami előbb utóbb vége szakad.
2015. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig ezt gondolja
2015. jan. 23. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehető leghamarabb távolítsd el őt az utadból. Csak az idődet vesztegeted, és minél tovább húzod, a végén annál jobban fog fájni.
2015. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!