Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarnának ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarnának ezek a dolgok egy párkapcsolatban, vagy én vagyok túl gyerekes?

Figyelt kérdés
Szóval összejöttem egy pasival,aki a mai napig úgy emlegeti az exét,hogy a barátnője, közben én vagyok a barátnője! A facebook-on még mindig ki vannak írva azok a helyek,ahol együtt jártak annak idején, és, hogy milyen fantasztikusan érzik magukat egymás társaságában,bár a közös képeiket letörölte. Viszont a lájkok és az édes vagy szerelmem bejegyzések még mindig szerepelnek mindkettőjüknél. Engem ez igazán zavar, sőt, az is, hogy ha megyünk valahová szórakozni, akkor a mellettünk elmenő csajokat alaposan végigméri, megfigyelgeti tetőtől talpig. De azt, hogy velem merre járt,vagy a közös fotónkat ki nem akarja tenni. Ezek tényleg dühítő dolgok, vagy túl nagy jelentőséget adok a semmiségeknek?
2015. ápr. 7. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kutyába se vesz téged.
2015. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:

Teljesen mindegy a mi véleményünk. Te jól érzed magad így? Zavar, nem? De. Akkor állj a sarkadra, közöld a pasival, hogy ezen nagyon gyorsan változtasson (abszolút igazad is lenne, vagy Veled van, vagy az exével, vagy Téged szeret, vagy az összes többi nőt szeretné, döntse el), vagy ennyi volt köztetek.

Valószínűleg egy búfelejtő partner vagy, hiányzik neki az exe, de kapcsolatfüggő, átmenetileg tökéletes vagy, és egy picit buta, hogy elakarod fogadni, hogy szarul érzed magad egy párkapcsolatban. Tökéletes vagy jelenleg számára, én otthagynám.

(bocsánat, ma lehet picit nyers és antiszociális vagyok, de attól elég közel járhat ez a pár sor az igazsághoz, szedd össze magad!!:)))

2015. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az,hogy megbámul másokat annyira nem bánt, mert én is azt csinálom. De a facebook bejegyzések nagyon zavarják a szemeimet,és az is, hogy a barátnőjeként említi.
2015. ápr. 7. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom de csak átmeneti csaj vagy a számára aki vésztartaléknak van tartva
2015. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind így gondoljátok. Biztosan igazatok is van. De miből nyilvánult meg ez előtetek,hogy én csak pótlék vagyok? Mindez,amit leírtam,vagy kizárólagosan belőle egy két dolog?
2015. ápr. 7. 19:39
 6/7 To7ka ***** válasza:
Az egész együtt, minden sorával együtt nagyon tipikusan erre utal.:/ Tényleg annyira általános a helyzet, valaki egy hosszabb kapcsolat után még ragaszkodik az ex barátnőhöz (Ő ezt nagyon durván csinálja), nem érdekli hogy a jelenlegi lánynak problémái vannak bármivel is (nem érdekled), és ugyanúgy keresi a további lehetőségeket, hogy segítsenek felejteni (ha már volt alkalma rá, könnyen megcsalhatott). Sajnálom.
2015. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De miből nyilvánult meg ez előtetek,hogy én csak pótlék vagyok?"


Például közös fotókat nem rak ki míg az exéről igen,aztán előtted bámulja meg a csajokat stb


Tudom kérdező hogy rossz ezt hallani de sajnos ilyen egy átlagos párkapcsolat ami ilyen dolgokkal jár

2015. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!