Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés az "élet" ebben a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, a barátom 23 éves, lassan 2,5 éve leszünk együtt. Mondhatni együtt élünk, de ez nem teljesen igaz. Nehezen jöttünk össze, egy év huza-vona után sikerült összegabalyodnunk, ezalatt úgy ismertem meg, mint aki szeret szexelni és perverz. Bár nem ilyen pasasra vágytam, akit mindig csak a szex hajt, viszont én is "ki voltam éhezve" és hát nekem tetszett is. Nekem Ő az első barátom, szóval minden téren hajtott a kíváncsiság. Az első hónapokban sokat szexeltünk, aztán ez folyamatosan csökkent. Én többet akartam, de ő mindig lekoptatott. Aztán azon vettem észre magam, hogy a sok elutasítás miatt már egyre kevésbé szeretnék vele szexelni. Azt mondta, hogy ő már "kiélte magát", én ezt furcsálltam. És csalódtam is, hisz úgy ismertem meg, mint aki perverz és szereti az erotikát, viszont utána már egyáltalán nem ezt az arcát mutatta. Mondta, hogy nimfo vagyok és álljak le. Rosszul esett... Nem akartam én csilláron lógni és úgy csinálni vagy kikötözni vagy ostorral csapdosni :D Viszont a szex is mindig abból állt, hogy az alsóneműt lehúztuk, minden félig meddig rajtunk maradt és pár perc alatt lezavarta. Szeptembertől összeköltöztünk, azóta még lejjebb adtuk ezt. Most már hetente 1x vagy nagyon max 2x van szex vagy bármi más, ami ehhez köthető. Világ életében utált túrázni, kimozdulni, csak a gép előtt ül, én pedig pont az ellentéte voltam mindig is. Most már se kimozdulás, se séta és most már szint szex sincs. És most már én se kívánom egyáltalán, nincs kedvem hozzá. Ezen kívül elvagyunk és szeretjük egymást, mindent megbeszélünk, csak nagyon nagyon unalmas így és nem tudok vele mit csinálni. Tanulunk, dolgozunk, nyártól végleg összeakarunk költözni. Szeretem, de lehet már csak lelkileg kötődök hozzá. Ezt fellángoltatni újra nem tudom, Ő nem partner ebben, pedig szeretném, csak mindig elutasít valami kifogással, hogy ő utál kimozdulni és semmit sem akar csinálni, csak gépezni. Világ életében ilyen volt, mindig is ezt csinálta, ezért is nem maradtak vele a barátnői plusz a családja miatt sem. Szerintetek is több "élet" kellene egy párkapcsolatba?

2015. ápr. 4. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy lenne-e kedved a következő 50 évet így leélni.
2015. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
100%
Igen, ennél jelentősen több, ez nagyon szomorúan hangzik. Csak azért, mert ez az első tapasztalatod, ne fogadd el, hogy ez a normális. Nagyon szépen kérlek, teljesen komolyan!:) Több lánnyal találkoztam már, akik azt hitték ez teljesen átlagos, és el kell fogadni, mert csak ezt látták, és ezt szokták meg. Félelmetes nagy energiákat szabadíthatsz fel magadban, ha sikerül szakítanod, és járni a világot, túrázni menni, nagyokat sétálni, és olyan srácokkal ismerkedni, akiknek a szeretkezés sokkal többet jelent, és amellett szeretnek igen intenzíven szexelni, huncutkodni, hancúrozni...:)) Millió egy dolog van amit átélhetsz, sokkal boldogabb lehetsz, és pont erről szól az élet, úgyhogy mindenféleképp találd meg magadban az erőt és elszántságot, hogy ezen változtass!:) Remélem összejön!
2015. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az első kapcsolatom mikor intimitásra meg közös programokra vágytam, de sose volt semmi. Én is ugyanezt a felszabadító érzést éltem meg amit To7ka is leírt. Aztán mentem, amerre jónak láttam, visszanyertem önmagamat és most újra randizok és minden sokkal jobb, már merek magam lenni és a szex sem csak szex már. Én nem látom értelmét, hogy ebben a kapcsoltban maradj. Akárhogy is döntesz, sok sikert!
2015. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt némi különbséggel én is írhattam volna, pedig én már 34 éves vagyok. Nekem előzőleg volt egy hosszú párkapcsolatom, de aztán hál Istennek mertem lépni és tényleg baromi felszabadító, mintha egy tonnás súlyt raknál le a válladról. Azt hittem ezután észnél leszek, de aztán jött a mostani kapcsolatom. És dettó ugyanez szex téren, csak az én párom 37 éves. Pedig az elején leszögeztem hogy nekem a jó szex mennyire fontos. És most meg nagyon szenvedek már. És amilyen béna vagyok, megint gyáva vagyok lépni. Nem értem amúgy ezek a férfiak mit gondolnak, mi lesz a folytonos elutasításuk, és alázásuk következménye. Ha meg a nő megcsalja, mert nem bírja tovább akkor ő a legnagyobb k...a. Persze tudom nem megcsalni kell, hanem lelépni.
2015. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!