Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak, ti tartanátok szeretőt csak azért mert nagyon jó vele a szex?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a párotokkal minden jó még a szex is, akkor is eljárnátok más nőhöz? Ki milyen okból lépne félre rendszeresen?
2015. ápr. 7. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a párommal minden jó, akkor mi okom lenne rá?
2015. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk, mert a szex azért jobb a másik nővel. A barátomnak van egy szeretője, ezt a húga mondta, mert ő meg a legjobb barátnőm és elárulta. De azt mondta neki a bátyja, hogy csak azért tartja, mert ügyes nagyon az ágyba. Én úgy tudtam eddig hogy mi rendbe vagyunk és a szex is okés.
2015. ápr. 7. 20:18
 3/4 B.Dávid ***** válasza:
Ismerd meg a programját, a természetét h megérthesd mit miért csinál. A férfi nagyon álltalánosítva nem monogám. De alkatilag nem az. Ez persze nem jelenti azt, h nem tehető azzá. Vizagáld antropológiailag, és átlátható lesz.
2015. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőmmel a legjobb eddig a szex az összes közül, ilyent még sose tettem 28 évem alatt, na de őt ha nem úgy alakulna is megtartanám! :D Jó pár év után is nagyon izgató!!
2015. máj. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!