Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az első reakciód, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első reakciód, ha azt látod, hogy a férjed/barátod/leendő párod elérzékenyül egy filmen? Pozitív, vagy negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem nőkhöz szól, de jöhet férfi válasz is.

Az érdekelne, hogy amikor egy férfi/nő elérzékenyül egy filmen, vagy épp elsírja magát, az milyen reakciót vált ki belőled? Azért kérdezem a nőktől inkább, mert ha egy lány pityereg egy filmen, az szinte minden esetben aranyos. De egy pasi esetében szerintem ez elég megosztó az emberek között.



2015. ápr. 7. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen fura okból ezt vonzónak találom.
2015. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy lesz pozitív válasz azért. :)

Felmerült bennem ez a kérdés, mert 29 éves pasi létemre hétvégén moziban a sírás határán voltam, pedig nem vagyok egy érzékeny típus. Meg is lepődtem, de kínos volt, h páran furán néztek.

2015. ápr. 7. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én aranyosnak találom ha a párom elérzékenyül :D de ha sírna, az nem tetszene
2015. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vorarlberna ***** válasza:

Filmen maximum annyira, hogy látszott rajtam, de könnyek akkor bújnak elő amikor jön a búcsú ideje, és 2-3-4 hónapig nem látjuk egymást. Illetve az újra találkozásnapján, de az ritkább.

Párom azt mondja, hogy legalább vannak még érzéseim, érzelmeim, de mindenki olyan amilyen.

Első reakciójaként kaptam egy zsepit, és elhitte, hogy hiányzott.

25/ffi

2015. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is van, hogy meghatódom, amikor olimpián aranyat nyer egy magyar sportoló. Ráadásul nem is feltétlenül az aranyérem miatt, ha nem azért, mert el tudom képzelni a sportoló mennyire boldog lehet, és vele együtt "sírok" örömömben :)


Filmeknél ritkán van ilyen, és csak akkor, ha nem megjósolható azörömteli vagy éppen szomorú fordulat. Meg nyilván nem sírok, meg könnyezek, csak ott a gombóc a torkomban :)

2015. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Furious7 volt a film?
2015. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Igen, a Furious 7 volt az.

2015. ápr. 8. 04:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, egy annyira sablonos és teljes mértékben megjósolható filmen sírni, mint a FF7...legalábbis necces :)
2015. ápr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem sírtam, elérzékenyültem, azért van különbség. És nem a filmen, hanem az utolsó 5 percen.
2015. ápr. 8. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:

F7 hiszti van, tök gáz.


Amúgy átölelem, vagy megborzolom a haját. Szeretem, ha egy ffi ki meri mutatni az érzéseit (jó, piti dolgokon ne nyavalyogjon, de amúgy...), hisz azt jelenti, bízik bennem annyira, hogy ne szégyellje.

2015. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!