Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helo, kezdjük úgy hogy jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pagiva0725 kérdése:

Helo, kezdjük úgy hogy jóképű zöld öves karatés ezen kívűl profi kosaras vagyok, minden lány szerelmes belém kivéve akit akarom hogy szeressen. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Már a mecseken a kommentátorok mikrofonyából is üzentem neki,megvédtem a szekálásoktól,megvertem azt a bunkót aki rámászott (jó ezt magam miatt),mi kell még?
2015. ápr. 7. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

*Hello

*meccseken

*mikrofonjából

2015. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

kösz, ennyi elég.

beképzelt vagy...de nem is kicsit.

és tanulj meg írni.

2015. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Jó nagy lekvár vagy ember.
2015. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Adj lejjebb az egódból, ami túlszárnyalja az IQ-dat.

Ezután pedig hivd el valahová, és ha ilyen nagyfiú vagy, akkor egyszerűen csak hivd el randizni. Nem tudom hogy a mai fiatalok mit bonyolitanak túl ezen a randira hivós dolgon.

2015. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Várd meg az ovi előtt és vidd el fagyizni! Már lehet kapni.
2015. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megjött az esti Humorherold
2015. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nagy az egóm csak rohadtúl idegesít hogy mindenkit visszautasítok akit meg szeretek az mindig kifogásokkal jön mikor elhívom,amúgy probálj meg te egy hüvejkújnyi relóval írni.
2015. ápr. 7. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:
De, nagy az egód, vagy különben nem kezdted volna az egészet a sporteredményeiddel, és azzal, hogy mindenki szerelmes beléd. Bro, ezt hivják egoizmusnak.
2015. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor legyen nagy az egóm de ez a lány fontos nekem éa vagy tanácsot adsz vagy elhúzol a véleményetek egyáltalán nem izgat.
2015. ápr. 7. 20:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Adtam tanácsot. Hivd el valahová, ha tényleg igazad van magaddal kapcsolatban, akkor elmegy veled.
2015. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!