Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy a párotok "megfojt a szerelmével"? "Nem hagy lélegezni"?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
én örülnék neki..
2015. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, és ez nem jó. L/18
2015. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez milyen érzés bővebben? Engem nagyon érdekelne. 20/F
2015. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, engem is az érdekelne, hogy milyen ez :D sokszor hallottam már ezt a kijelentést, gondoltam rákérdezek itt
2015. ápr. 7. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ezért szakìtott velem barátnőm...mert szerettem...
2015. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Attól függ, hogy mi miatt érzed ezt. Ha állandóan féltékenykedik, minden lépésedet nyomon akarja követni, nem enged el sehova, nem csinálhatod azt, amit igazán szeretnél, főleg másokkal nem, akkor annak úgy nincs sok értelme. Viszont ha többet akar együtt lenni veled, folyamatosan hiányzol neki, abban szerintem nincs semmi rossz. De legjobb megoldás, ha őszintén elmondod neki azt, ami téged zavar és akkor meg tudjátok beszélni, mert lehet, hogy ő ezt egyáltalán nem is érzi, csak túlságosan oda van érted.
2015. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából "csak" zavarja, és besértődik ha olyan emberekkel beszélgetek, akikkel régen volt valami, de ma már csak barátok vagyunk
2015. ápr. 7. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaró ám, mikor mindig rajtad akar lógni a párod, mindenről tudni akar, egy szabad másodperced nincs, mert rád mászik, bele éli magát az arcodba.
2015. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennél a "megfojt a szerelmével" - dologgal kapcsolatban inkább az a probléma, hogy sok embernek olyan a természete, hogy egy kis szabadságra vágyik - többre, mint az "átlag" ember, és ezt a párja nem tudja elfogadni, egyre inkább tapad rá, nem hagy neki légteret, hogy egy kicsit önmagával foglalkozhasson az illető - és ez vezet a kapcsolat végéhez a szabadságra vágyó fél részéről.
2015. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én exem egy drága volt, de tényleg :D

Alkalmazkodó, figyelmes, vicces, házias, kedves, és tényleg szeretett.

DE!

Nem voltak barátai, két állandó, korabeli társasága volt: én és az unokatesója (bár az utolsó pár hétben kezdett a kollégáival is lógni)

Nekem meg megvolt a magam élete: tanulás, edzések, jogsi, nyelvvizsga, érettségi.

Egyáltalán nem voltam bandázós típus, aki éjjelente bulizni jár (fiúbarátaim sem igen voltak), de az exem azt az időt is sajnálta tőlem, amíg tanultam! Megsértődött, ha edzésem volt, hogy miért nem hagyom végre már ott, megsértődött, mert egyedül jártam nyelvvzsgára tanárhoz, és nem "vártam" meg őt is, érettségi előtti nap rámírt, hogy unatkozik és találkozzunk.

2015. ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!