Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha valaki megcsalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha valaki megcsalja a párját? Mi erről a véleményetek? 21L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy vagy nem szereti már vagy a szex terén nem oké valami, vagy szimplán gerinctelen :) 25/F
2015. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy sok jót nem. Vagy már nem szeret, de nem akar elválni Tőled megszokásból, vagy szeret, de nem elégíted ki szexuálisan. Vagy csak simán nem elég neki egy nő, mert kell neki a változatosság.
2015. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent jelenthet.

Valami hiányzik neki, de nem mer kilépni rendesen a kapcsolatból.

A párja nem foglalkozik vele, elhanyagolja, esetleg bántja.

Vagy csak simán bunkó és gerinctelen és ezért lép félre.

2015. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aki lelkiismeret furdalás nélkül csalja a párját az már nem szerelmes. Hisz aki szereti a másikat nem tenne ilyet.

Sajnos csaltak meg engem,hát kegyetlen érzés volt.. :/

20/L

2015. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A) Nem szereti a párját.

B) Másra vágyik mert megunta a párját az ágyban.

C) Sok alkohol, és az hogy a párjával lehet épp vita van.

D) Szimplán szarik a kapcsolatra.

2015. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számos magyarázat született már arra, hogy egyesek mégis miért keresnek mellékszálat, ha van komoly kapcsolatuk, illetve, hogy éppen a hűtlenséggén, a családi minta, a csábító harmadik vagy a rutinszerűen ellaposodó viszony vezet idegen ágyakba.


A csaló férfiak szerintem kevéslik az otthoni szex mennyiségét. Az alkalmi partner viszont bármikor kapható egy kis összebújásra. Aztán van olyan pali aki a rutinszexbe unt bele, a kalandhoz pedig hozzátartozott a változatosság, pozitúrákban és extra kívánságok teljesítésében egyaránt. Ezen kívül a maradék sztem nem tartotta kielégítőnek az esti ágycsatákat az állandó partnerével.


A nők meg sztem több érzelmi figyelmességre vágynak, amit a partnertől nem viszont a szeretőtől annál inkább megkap. Sztem a nők ilyenkor úgy érzi, a párjuk nem tartja őt kívánatosnak, az új pasi viszont valósságal bomlik érte.

Vagy pedig egész egyszerűen beleszeretett másba, aki megint csak jobb pali mint amilyen az állandó pasija.

2015. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a nőnek meg kéne vele szakítania minden kapcsolatot. Nem epizódokra. Örökre. Pont.
2015. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!