Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy férfi/nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi/nő aki megcsalja a párját, szeretheti őt?

Figyelt kérdés
Nem ilyen extrém esetekre gondolok, hogy bedrogoztatják pl, azt se tudja hol van, és úgy, hanem a tudatos cselekedetre gondoltam.
2015. ápr. 7. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2015. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből nem.
2015. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem.
2015. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretné nem lenne képes rá, hogy megcsalja. 21/F
2015. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem szereti.
2015. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
nem. tudatosan meg aztán főleg nem. szerelmes vagyok, és észre sem veszem, ha valaki pasi megpróbál flörtölni velem. vagy egyáltalán azt, hogy férfi nemű, akivel beszélek. ha nem is ilyen drasztikusan, de szerintem hosszú távon is valami hasonlónak meg kéne maradnia. aki képes a hűtlenségre, képes mást csókolni, mást ölelni, az már rég nem a párját szereti. szerintem.
2015. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
17%

Igen, miért ne szerethetné? Az ember alapvetően poligám. Csak van egy társadalom, ami megpróbálja belénk sulykolni az elvárásait...


A megcsalás túlértékelt. Mert lehet megcsalni valakit úgy, hogy beleszeretünk másba, akkor evidens, hogy a párunkat nem szeretjük igazán.


Én van, amikor csak a szexualitásról, a testi élvezetekről szól. A szexet és a szerelmet külön lehet - sőt néha külön is kell - választani!

2015. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Akik különválasztják a szexet a szerelemtől, azok halnak meg egyedül, magányosan, a nemibeteg gondozóból kifelé jövet. Ha valaki fűvel-fával szeretne szexelni érzelmek nélkül, akkor hajrá, csinálja, csak akkor ne legyen mellette barátnője/barátja/felesége/férje. Mivel nem állatok vagyunk, hogy az alfahím szaporodási céllal, fajfenntartási ösztönből pározzon az ÖSSZES nősténnyel a falkában. Pláne, hogy az embernél egyik sincs. Csak imádnak dugni és kész. De kettéválasztani a szexet és a szerelmet hatalmas hiba, mert ezerszer csodálatosabb élmény szerelmesen szeretkezni a pároddal, mint hetente más szakadt r*bancot dugni / szakadt hülyegyerekkel dugni, akit a dizsiben szedsz össze. Ettől függetlenül, ha valakinek ez kell, hát csinálja, de a megcsalás akkor sem megbocsátható, és aki képes megtenni a párjával, az NEM szerelmes. Aki szerelmes, azt a párja teszi boldoggá, nem pedig az, ha idegenekkel szexelhet.
2015. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, hogy poligámok vagyunk, és azt meg is értem, ha kölcsönös beleegyezés alapján megy a dolog, stb. Csak sokan mondják, hogy jajj, ők bármit megtesznek a párjukért, annyira szeretik. Vagy most abban a bármiben ez miért nincsen benne? Ha a másik fél nem kér tőle semmit, csak ezt az egyet, és ennyivel el van intézve a bármi, hogy hűséges hozzá...
2015. ápr. 7. 13:40
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

"Akik különválasztják a szexet a szerelemtől, azok halnak meg egyedül, magányosan, a nemibeteg gondozóból kifelé jövet."


Miért is? 21 éve élek boldog házasságban.


"Ha valaki fűvel-fával szeretne szexelni érzelmek nélkül, akkor hajrá, csinálja, csak akkor ne legyen mellette barátnője/barátja/felesége/férje."


És ki mondta azt, hogy fűvel-fával? De egy stabil, állandó szeretővel, vagy pár évente egy-egy baleset miért ne férne bele?


"De kettéválasztani a szexet és a szerelmet hatalmas hiba, mert ezerszer csodálatosabb élmény szerelmesen szeretkezni a pároddal, mint hetente más szakadt r*bancot dugni / szakadt hülyegyerekkel dugni, akit a dizsiben szedsz össze."


És ki beszél itt szakadt r*bancokról, meg hülyegyerekekről? Normál, egészséges szexpartnerekre gondoltam... Teljesen másfajta élményt ad...


"Ettől függetlenül, ha valakinek ez kell, hát csinálja, de a megcsalás akkor sem megbocsátható, és aki képes megtenni a párjával, az NEM szerelmes"


És ezt miért mered ilyen kategorikusan kijelenteni mások nevében? Ha te nem fekszel senkivel a párodon kívül, akkor honnan tudod, hogy ilyen helyzetben az érintettek mit éreznek?


"Aki szerelmes, azt a párja teszi boldoggá, nem pedig az, ha idegenekkel szexelhet."


És miért ne tehetné boldoggá mind a kettő? A kettő miért zárja ki egymást?

2015. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!