Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenen kiakad, minden miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenen kiakad, minden miatt felcsattan, miért?

Figyelt kérdés

A barátom minden miatt kiakad, és néha úgy kezel, mint egy koszos rongyot. Hisztizik, nyafog, vagy pedig ordítozik. Először azt hittem, hogy másokkal is ilyen, de nem, csak velem, és ez nagyon fáj. Nem tettem semmi rosszat, csak szeretem. Miért velem kell ezt tennie? Szakítanom kell?

17/L, 22/F


2015. ápr. 8. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű az alap felállás, védd meg magad ha bántanak. Na ugye de mivan akkor ha olyan vki bánt aki közel áll hozzád.A kérdés sztem az mit és meddig akarsz elviselni a szerelemért cserébe? Már ha ez szerelem.


Előfordulhat, egyszer vagy kétszer, hogy elfajul közöttetek egy vita, és a párod netán alulmarad az érvelésben, így a tehetetlenségéből következően felemeli a hangját.


Szitkokat zúdít rád, esetleg olyan fenyegetés is kicsúszik a száján, amit valójában nem gondol komolyan, téged mégis nagyon megrémíthet. Ezeket az eseteket sem szabad szó nélkül hagyni.


Amikor azonban már ok nélkül is beléd köt, szinte semmi nem jó neki, amit teszel, a legkisebb hibádat pedig ordítozással torolja meg, ideje komolyan felmérni a helyzetedet.


Vajon a durva viselkedése hátterében valamilyen betegség áll? Mondjuk súlyos depresszió vagy alkoholizmus?

2015. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát beszéld meg vele, hogy vagy változtat, vagy Te mész. Ne kezeljen gyerekként, ha nem adsz Rá okot, és pláne ne veszekedjen veled a semmiért.
2015. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, valamilyen formában én lehetek a hibás, hiszen csak velem ilyen, senki mással. Próbáltam beszélni vele, az volt a válasza, hogy "hagyjam a nyáltengert".
2015. ápr. 8. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez volt a válasza?

Kicsim én úgy otthagynám ezt a majmot mint annak a rendje.

Még az se érdekli hogy megoldjátok a problémát, mert normálisan se tud válaszolni, nem is tisztel, rád se sz**rik.

Ébresztő. Jobb ha kilépsz ebből a fos kapcsolatból.

2015. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem neked való a kapcsolat

ha lenne egy kis eszed, nem foglalkoznál ilyen pasival

2015. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szakítasz, akkor ez már csak rosszabb lesz.
2015. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért, mert valaki bunkó köcsög módjára viselkedik veled, és rongyként kezel, nem te vagy a hibás, ne is forduljon ez meg a fejedben.

azért ilyen veled, mert szar a személyisége, és veled tudja, hogy megteheti, mert szereted. valószínűleg áldozat típus vagy, nem állsz ki magadért. ez nem gáz, csak tudd magadról.

szakíts a pasival, nincs értelme ilyenel együtt lenned.

2015. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!