Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? NAGYON szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? NAGYON szeretem, jóvá akarom tenni, hogy minden úgy legyen mikor együtt voltunk. Egész este csak sírok miatt.

Figyelt kérdés

Pár hónap egyik lány ismerősöm, akivel csak Facebookon

beszéltem, bevalottad hogy szert. Nagyon jól elvagyok így

lánnyal meg soha nem voltam ilyan jól el.

Nah és az volt mikor taliztunk utána rá jött hogx össze

kevert a barátságos a szerelemmel.

Majd egy jó darabig nem beszéltünk, csak felszinesrn.

De egy pár hete megint nagyon jól el vagyunk

Én meg mindig nagyon szeretem őt.

Meg még az van azon felül hogy jól elvagyunk, telefonba is

1x úgy köszönt el hogy puszi :)

Akkor mikor kérte egy képéről véleményt, hogy ki rakja,

akkor én csak sok szívecsket küldtem. Erre ő kérdezte hogy

ez "őszinte vélemény? "

majd mikor telon is beszéltünk akkor is kérdezte.

Meg mikor írtam a kommentet a képe alá hogy gyönyörű

akkor csak nekem mint fiúnak rakott csak szívét.

Lehet hogy még szert és már rá jött hogy tényleg szert :")?

De most megkerdeztem hogy talakoznank e válasz nem ::(


2015. ápr. 7. 08:26
 1/4 anonim válasza:
Ez nagyon f@s érzés tudom velem is volt már ilyen ott hagytam életem szerelmét :(
2015. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy szeret, max barátként ezt nem észrevenni bevagy friendzone olva énis voltam így bár én konkrétan tudtam hogy mi a tényállás :D most az hogy puszit ír meg szivecskét az 1 dolog erre nem alapozhatsz.... Nyugodtan keress másik lányt mert vele nem fogsz semmire se menni és ne hiddhogy életed szerelme lesz még jobb is biztosan ^^
2015. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mikor kérdeztem hogy miért nem akar talakoznank akkor kérdeztem hogy nem bírnal látni erre a válasz nemtudom.
2015. ápr. 7. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos az erzeseidben.

Amugy irjal egy kicsit helyesebben /normalisabban maskepp elobb utobb lehurrognak itt.

2015. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!